Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: FM BELFAST

30.10.2014 Toužíte zažít atmosféru letošních Iceland Airwaves, ale již na vás nezbyly do posledního kusu rozebrané lístky nebo si nemůžete dovolit jen tak odletět na Island v průběhu listopadu? Rádio KEXP vašemu truchlení částečně uleví.
2.10.2014 Londýnský producent Sohn, který nyní žije v Rakousku, vyjíždí na podzimní turné se svou debutovou deskou Tremors. Spolu s britským hudebníkem Paulem Dixonem, jenž vystupuje pod pseudonymem Fyfe, se zastaví v pondělí 6. října také v pražské MeetFactory.
23.5.2014 Islandská kapela FM Belfast sa predstavila so svojou energickou show v bratislavskom klube Nuspirit. Predskokana s menom Berndsen si priviezla tiež z Islandu.
27.5.2013 Po minulom silnom ročníku, na ktorom zahrali aj Peter Hook z Joy Division, Xiu Xiu Larsen, Astronautalis alebo Bloodgroup, sa opäť v starej tehlárni v Drienovskej Novej Vsi uskutoční 14. a 15. júna POKEfest.
22.1.2012 Konečně se dostáváme do finále naší čtyřdílné redakční bilance loňského roku. Po albech, objevech a zážitcích se závěrečný díl věnuje živé muzice - koncertům, festivalům a jejich promotérům.
18.7.2011 V sobotu stanové mestečko zobudili do nového dňa dychovkári, ktorí sa od rána premávali okolo stanov na aute. Teda aspoň tých, ktorí nevstávali ráno o piatej na vítanie slnka.
21.4.2011 Pražská odnož mezinárodního festivalu Electronic Beats byla dosud spjata s prostory Veletržního Paláce. Letos poprvé ovšem akce zavítá do Divadla Archa. Akce proběhne 10. června; kdo na ní vystoupí?
7.2.2011 Po Portishead, Junip s José Gonzálezem, Public Image Ltd., Tony Allenovi nebo společném projektu balkánských dechovek Boban i Marko Markovic Orkestar a Fanfare Ciocarlia jsou odtajněna další zajímavá jména z programu letošní Pohody.
23.8.2010 OFF představuje na středoevropské festivalové mapě oázu, kde se střetávají reprezentanti alternativní a nezávislé muziky napříč žánry. Dolina Trzech Stawów, park obklopující jižní a východní část centra Katowic, přivítala Flaming Lips, Dinosaur Jr. nebo Tindersticks.
13.8.2010 Po fotkách z koncertu headlinera - The Flaming Lips, prinášame i druhú galériu z poľského festivalu Off. Tentoraz máte možnosť vidieť takmer stovku fotiek, napríklad s Dinosaur Jr., Tunng, Mew, Tindersticks alebo Lali Puna.

1-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.