Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ESBEN AND THE WITCH

26.12.2014 Jste přeslazeni a rozněžněni vánočními koledami? Dovolujeme si nabídnout takovou malou léčbu šokem... Letošní nové album britské trojice Esben and the Witch jistě na svém obalu nemá rozervaného poutníka, který trochu připomíná slavný obraz Caspara Friedricha, jen tak náhodou.
7.7.2014 Britské trio Esben and the Witch připravuje na 1. září nové album. Bude se jmenovat A New Nature a předznamenává ho singl s názvem Blood Teachings. Takřka osmiminutový opus dokazuje, že i tentokrát se kapela noří do své neufňukané, zběsile gradující, ničivé melancholie.
15.5.2013 Temní Angličania Esben and The Witch po dvoch koncertoch v Trenčíne premiérovo zavítali aj do hlavného mesta, opäť pod taktovkou festivalu Pohoda. V Bratislave predstavili nielen skladby zo svojho staršieho debutu, ale aj ich aktuálny album.
10.5.2013 Dreampopová trojica Esben and the Witch príde budúci týždeň predstaviť svoj druhý album Wash The Sins Not Only The Face. V pražskom Lucerna Music Bare zahrajú 18. mája, v bratislavskom Klube za zrkadlom o tri dni skôr, teda 15. mája.
15.3.2013 Brightonská post-rocková kapela Esben and The Witch míří do Prahy. Trio, které ve svých skladbách spojuje jemnou elektroniku, gothic rock, shoegaze a industrial se představí v Lucerna Music Baru 18. května.
2.11.2012 Britské trio Esben and the Witch připravuje druhé řadové album. Nové temně indie rockové skladby s příměsí novogotiky se objeví na desce s názvem Wash the Sins Not Only the Face.
22.1.2012 Konečně se dostáváme do finále naší čtyřdílné redakční bilance loňského roku. Po albech, objevech a zážitcích se závěrečný díl věnuje živé muzice - koncertům, festivalům a jejich promotérům.
1.1.2012 Do nového roku opět vstupujeme bilancí desek, které nás nejvíce zaujaly v tom předchozím - 2011. Nejčastěji skloňovanou deskou je Let England Shake zpěvačky PJ Harvey. Shoda se našla také u Fleet Foxes, Kasabian Portugal. the Man nebo Björk.
26.12.2011 Přelom roku je obligátně obdobím bilancování, rekapitulování, vzpomínání a připomínání. Logicky nechybí ani naše Reakce z redakce, tradiční redakční anketa. I tentokrát začínáme u toho, co nového uplynulý rok přinesl. U hudebních nováčků, průlomů, debutů a příslibů.
12.10.2011 Jeden z tohtoročných objavov na Britskej hudobnej scéne, skupina Esben and the Witch, sa v lete predstavila aj na hudobnom festivale Pohoda v Trenčíne.

1-10 (18) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.