Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: EMILÍANA TORRINI

24.7.2014 Potřetí mezi industriální dominantou Ostravy, potřetí na místě, které se z ostudného chátrajícího komplexu i přes všudypřítomnou, jednolitou rez vybarvilo v podmanivé kulturní centrum, snad jediné opravdové ostravské místo s duší.
21.7.2014 Colours of Ostrava jsme si nenechali ujít ani letos. Přinášíme vám první část fotogalerie, ve které se podíváte na první dva dny festivalu. Nechybí ZAZ, MGMT, MØ nebo třeba Seasick Steve.
5.6.2014 Colours of Ostrava se letos do třetice vrací mezi rezavá torza industriálních umolousaných železáren areálu Dolních Vítkovic. S geniem loci, který Dolní Vítkovice nabízejí, se Colours vybarvily mezi jedny z nejzajímavějších festivalů v Evropě se svěží dramaturgií. Koho si na Colours nenechat ujít tentokrát?
26.2.2014 Colours of Ostrava se zaplavují Islandem. Sigur Rós loni natrhli kus tkaniny, aby se letos s hudbou ze země gejzírů mohl roztrhnout celý pytel. Jako první se vysypal klavírní mág a vizionář Ólafur Arnalds, nyní jej následuje písničkářská křehotinka Emiliana Torrini.
12.7.2012 Ohlédnutí za letošním ročníkem trenčínské Pohody uzavíráme druhou částí fotogalerie. V té můžete vidět momentky z vystoupení The Kooks, The Horrors, Warpaint, White Lies, I Blame Coco, Emilíany Torrini, Napszykłat a řady dalších.
12.7.2012 Sobotní ráno se opakoval praktický ten stejný scénář jako předchozí den, nejpozději v osm hodin všichni hromadně opustili přehřáté stany, vytvořili dlouhé fronty před sprchami a začali se shánět po něčem k snědku. Na
12.12.2011 Zdá se, že začátek léta se ponese ve znamení islandských zpěvaček. Po polském Open'er Festivalu, který před časem potvrdil Björk, přichází co do termínu paralelně se konající slovenská Pohoda s Emilianou Torrini.
2.2.2010 Emilíanu Torrini sa len ťažko dá nemilovať. Je úžasne sympatická, má krásny medový hlas, sympatický prejav, výbornú kapelu a ešte lepšie pesničky. Aj takéto superlatívy sa dali zažiť v Paláci Akropolis.
2.2.2010 Dve islandské speváčky a jeden český pesničkár. Tak vyzeralo ďalšie podujatie EuroConnections v pražskom Paláci Akropolis. Zahrala Emilíana Torrini, Lovísa alias Lay Low a Václav Havelka - Selfbrush.
26.11.2009 Písničkářka Emilíana Torrini, islandská hvězda alternativního popu, zavítá 28. ledna do pražského Paláce Akropolis, kde spolu se svou krajankou Lay Low vystoupí v rámci koncerního cyklu Euroconnections.

1-10 (18) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.