Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: EMEMVOODOOPŐKÁ

26.11.2011 Jenom pár dní uběhlo od vydání nového alba Martina Hůly alias Bonuse, Náměstí Míru, které následuje po loňské rapové nahrávce Konec civilizace. Náměstí Míru znamená posun od původního zvuku, o čemž také padla reč v našem rozhovoru.
11.11.2011 Takřka po roce od vydání svého sólového debutu Konec civilizace se raper Martin Hůla alias Bonus připomíná novou deskou. O přípravách vydání Náměstí míru jsme vás informovali v září, dnes už si jeho nový výtvor můžete poslechnout na stránkách labelu Starcastic či skrz níže umístěný widget.
26.9.2011 Netrvalo to ani rok a raper Bonus alias Bourek alias Martin Hůla, niekdajší člen Sporto alebo Ememvoodoopöká, prichádza s novým albumom.
28.8.2006 Také letos s posledním prázdninovým víkendem otevře své brány dvoudenní hudební festival Colours of Music – Střekovská mumie. Stejně jako v předchozích letech se sobotní program odehraje na hradě Střekov, v pátek naopak na různých místech v centru Ústí nad Labem.
25.6.2002 V rámci Slavností pětilisté růže o víkendu proběhla v Českém Krumlově přehlídka Festival Open, zaměřená na mladé a méně známé soubory.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.