Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ELBOW

12.7.2012 Trenčínský festival Bažant Pohoda, mimo nespočet výborných interpretů, nabídl především pohodovou atmosféru. V první části fotogalerie se ohlížíme mimo jiné za koncerty Elbow, Bat for Lashes, Lou Reeda, Caribou nebo Two Door Cinema Club.
10.7.2012 Páteční horké ráno vyhnalo návštěvníky festivalu ze stanů brzy a jediným útočištěm byly stinné přístřešky, kde ještě někteří dospávali předchozí noc. Radlery, ledové tříště a voda z cisterny se pila po litrech.
14.2.2012 Možná se může zdát, že máme „přePohodováno“. Jinak to ale bohužel nejde. Krátce po oznámení Kasabian se totiž pořadatelé trenčínského festivalu, jehož letošní ročník na místním letišti proběhne od 5. do 7. července, vytasili s dalšími neméně zajímavými jmény.
1.1.2012 Do nového roku opět vstupujeme bilancí desek, které nás nejvíce zaujaly v tom předchozím - 2011. Nejčastěji skloňovanou deskou je Let England Shake zpěvačky PJ Harvey. Shoda se našla také u Fleet Foxes, Kasabian Portugal. the Man nebo Björk.
6.9.2011 Letošní Mercury Prize, respektovaná anketa britských kritiků, má svou vítězku. Nejlepší ostrovní deskou uplynulého roku byla dnes večer vyhlášena únorová novinka Let England Shake zpěvačky PJ Harvey.
25.8.2011 Loňské desáté jubileum rakouského Frequency Festivalu se vyvedlo snad po všech stránkách, jen ne té návštěvnostní. Především domácímu publiku se pokusili zavděčit hned dvěma headlinery z Německa. A nadto pozvali Foo Fighters, Kasabian nebo Beady Eye.
26.12.2010 Elbow představují neuvěřitelnou sázku na jistotu, protože vybrat z jejich diskografie čítající čtyři desky tu nejlepší, je opravdu nadlidský úkol. Třeba to změní jejich novinkové album, jehož jméno, tracklisting a datum vydání britská formace právě vypustila do světa.
20.12.2010 Po prvních lákadlech v čele s Foo Fighters, Blink 182 nebo The Chemical Brothers přichází od pořadatelů německých festivalů Hurricane a Southside druhá várka ohlášených pro rok 2011.
27.10.2010 Duo Robert 3D Del Naja a Grant Marshall vydají v příštím roce nový materiál, ne však klasickou cestou studiových alb, ale více spontánní cestou EP. Zařadí se tak mezi stále větší počet umělců, které už nudí klasický postup vydání alba a následné koncertní šňůry.
23.8.2010 Zpěvák Guy Garvey prozradil pracovní název pátého studiového alba manchesterské pětice. Novinka by mohla nést název Lippy Kids a měla by se věnovat dospívání. Bohužel však ještě nedospěla do stavu, kdy by ji Elbow mohli vypustit do světa.

1-10 (25) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.