Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: DOBET GNAHORÉ

28.9.2011 V Paláci Akropolis vystoupila v pondělí 26. září temperamentní zpěvačka Dobet Gnahoré, pocházející z Pobřeží Slonoviny. V současnosti sice žije v Marseille, ale tvorbou je stále zakotvena na africkém kontinentě.
5.9.2011 Podzimní klubová sezóna přichází a koncertní kalendáře se čím dál tím intenzivněji plní. Výjimkou není ani na world music zaměřený cyklus Respect Plus, který do konce letošního roku potvrzuje pětici koncertů.
31.8.2011 Afrických stylů od kamerunského bikoutsi po konžskou rumbu, od high-life z Ghany po ziglibiti z Pobřeží Slonoviny, její vlasti. Její otec, Boni Gnahoré, vedl bubnovou sekci ansámblu Ki-Yi Mbock Company...
23.1.2008 Album Vokály, hlasy, zpívání se ohlíží za loňskými Folkovými prázdninami v Náměšti nad Oslavou a jeho jméno se kryje s hlavním tématem festivalu. Devět pěveckých veličin...
9.9.2005 Program 4. ročníku Colours of Ostrava (8. - 10. července) potvrzuje, že tato akce jako jediná v České republice právem patří do European Forum Of Worldwide Music Festival - prestižní mezinárodní organizace sdružující nejvýznamnější světové festivaly zaměřené na world music a původní kultury národů z celého světa.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.