Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní
tagy

tag: DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND

10.5.2012 Jednadvacátý ročník festivalu Folkový kvítek opět láká na českou folkovou elitu. V přírodním divadle na Konopišti se již v sobotu 12. května představí mimo jiné Robert Křesťan a Druhá tráva, Pavel Dobeš nebo Tomáš Klus.
23.7.2011 Nový festival Holešovská regata na svém prvním ročníku v areálu holešovského zámku přivítal kapely jako No Name, Chinaski, Divokej Bill, Děda Mládek Illegal Band či zpěvačku Annu K. Jak to probíhalo? Napoví naše fotogalerie?
20.6.2011 Areál zámku v Holešově na Kroměřížsku bude v sobotu hostit nový festival Holešovská regata. Mezi hlavní lákadla prvního ročníku patří No Name, Divokej Bill, zpěvačka Anna K., Děda Mládek Illegal Band nebo skupina Chinaski.
25.8.2009 Areál plzeňského pivovaru i centrum západočeské metropole ožije o příštím víkendu dalším ročníkem akce Pilsner Fest. Slavnosti pivovaru i v tomto roce tradičně nabídnou vedle prohlídek pivovaru nebo pivovarského muzea i hudební program, který bude návštěvníkům přístupný zdarma.
6.1.2009 Čtenářská anketa časopisu Report Žebřík právě vstupuje do svého 17. ročníku. Spuštěno bylo fanouškovské hlasování, jehož výsledky budou vyhlášeny tradičně začátkem března.
22.10.2008 U příležitosti oslav desátého výročí benefiční Akce Cihla se v pražském Lucerna Music Baru se uskuteční Cihla fest. Na pódiu se ve středu 12. listopadu vystřídají kapely Krucipüsk, Děda Mládek Illegal Band, Benedikta a Chameleon.
17.9.2008 Na novém albu se plzeňští recesisté Děda Mládek Illegal Band poprvé pokusili o výhradně vlastní autorskou tvorbu. Jenže výsledek je všelijaký – jenom ne příliš zdařilý. Skupina složila a natočila kolekci věcí...
16.5.2007 Festival Poličském Rockoupání letos oslaví jubileum. Jeho desátý ročník se o příštím víkendu uskuteční v areálu koupaliště v Poličce za účasti amerických Dog Eat Dog, kteří před sebou mají pár posledních koncertů svého aktuálního českého turné.
14.5.2007 Přírodní divadlo Konopiště nedaleko Benešova bude v sobotu hostit již tradiční přehlídku tuzemského folku a country, šestnáctý ročník festivalu Folkový kvítek. V jeho rámci vystoupí namátkou skupina Buty, Ivan Hlas, Pavel Dobeš, nebo zpěvačka Lenka Filipová.
31.7.2006 V podhradí hradu Okoř se 19.srpna srpna odehraje již sedmý ročník stejnojmenného hudebního festivalu zaměřeného především na folk a rock.

1-10 (12) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.