Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: DANGER MOUSE

23.3.2014 Damon Albarn dnes slaví čtyřicáté šesté narozeniny. A brzy vydá první sólovou desku. To už je dost důvodů pro to, abychom si frontmana britských Blur v rámci rubriky Song dne připomněli. Činíme tak prostřednictvím The Good, The Bad and The Queen.
23.11.2013 Irští rockoví matadoři U2 představují po měsíci čekání píseň Ordinary Love v celé své kráse. Skladba, která je předzvěstí nového alba a objeví se také v biografickém filmu o Nelsonu Mandelovi, se dočkala lyric videa.
22.10.2013 Irská rocková legenda U2 ukončuje tříleté tvůrčí mlčení. Na začátek příštího roku slibuje novou desku a jako předzvěst nyní vysílá skladbu Ordinary Love, která zní v traileru k filmu o Nelsonovi Mandelovi.
21.10.2013 Duo Broken Bells, které tvoří americký producent a hudebník Danger Mouse a frontman indiepopových The Shins James Mercer, připravuje na začátek příštího roku novou desku. Album After The Disco má vyjít v lednu, což kapela potvrdila na svém facebookovém profilu.
6.7.2012 Tohle že má být Norah Jones? Zní to vkusně, moderně, popově, ale staromilec do svého přehrávače novinku Little Broken Hearts nevpustí vícekrát než jednou.
26.5.2012 Na začiatku mája vyšiel ďalší radový album speváčky Norah Jones. Ten nesie meno Little Broken Hearts a opäť raz ponúka ďalšiu z tváry tejto tridsiatničky. Počtom predaných albumov sa radí medzi najúspešnejších interpretov nového tisícročia.
21.3.2012 Little Broken Hearts. Tak se bude jmenovat nové, v pořadí už páté album jazzové písničkářky Norah Jones. O tom, že se role producenta ujal Danger Mouse, už jsme se zmiňovali dříve. Dlouho ale zůstalo neznámé datum vydání desky.
6.2.2012 Před časem zpěvačka Norah Jones propůjčila svůj hlas třem písním projektu Rome, který okolo sebe zformoval producent Danger Mouse. Tím ale jejich spolupráce neskončila, naopak. Právě Danger Mouse totiž s Norah připravuje její nové album.
17.1.2012 Hoci album Rome dvojice Danger Mouse a Daniele Luppi vyšiel už v prvej polovici práve skončeného roka 2011, oficiálny klip k nemu si môžeme pozrieť až teraz.
1.1.2012 Do nového roku opět vstupujeme bilancí desek, které nás nejvíce zaujaly v tom předchozím - 2011. Nejčastěji skloňovanou deskou je Let England Shake zpěvačky PJ Harvey. Shoda se našla také u Fleet Foxes, Kasabian Portugal. the Man nebo Björk.

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.