Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní
tagy

tag: CRYSTAL CASTLES

18.7.2015 Jen krátce poté, co se objevila další nová skladba Crystal Castles, které teď už tvoří jen Ethan Kath a nová zpěvačka Edith(?), vrací Alice Glass úder. Původní členka kapely teď startuje sólovou kariéru.
9.7.2015 Crystal Castles odchodem Alice Glass nezanikli, ba naopak – Ethan Kath se k budoucnosti kapely postavil čelem, přizval novou zpěvačku, o níž je známo jen tolik, že se jmenuje Edith. (No ale kdoví, jak to s ní je.)
17.4.2015 Když se loni na podzim Alice Glass rozhodla odejít z Crystal Castles, znamenalo to jediné – konec tohoto temně elektronického dua. Zdálo se, že číslo tři dostojí svého symbolického významu a vydáním třetího alba bude činnost kapely dovršena.
8.10.2014 Úderná dvojka z Toronta to má za sebou. Konec Crystal Castles oznámila zpěvačka Alice Glass prostřednictvím sociálních sítí. Důvody jsou jak v rovině personální, tak tvůrčí.
4.5.2014 Na brněnské Flédě se 16. května v rámci taneční klubové akce F*** Bounce odehrají DJ sety mnoha interesantních hudebníků. Středobodem zájmu se stanou Ethan Kath z Crystal Castles a Dean Rosenzweig z IAMX.
27.9.2012 Kanadská elektronická formace Crystal Castles chystá na letošní listopad svou třetí řadovku s jednoduchým názvem (III). Album plné pochmurných skladeb digitálně vyjde pátého listopadu, fyzické nosiče pak budou k dostání o den později.
25.2.2012 Kanadské elektronické duo Alice Glass a Ethan Kath, vystupujúci pod názvom Crystal Castles, momentálne usilovne pracuje na nasledovníkovi ich dvoch predchádzajúcich eponymných albumov.
24.4.2011 A teď jeden tip pro cestovatele! Chorvatsko je každoročně častým cílem českých turistů, ale jen mizivý zlomek z nich tam cestuje za hudbou. Možná, že právě přichází důvod ke změně tohoto stereotypu.
8.4.2011 Zatímco u nás velké taneční festivaly upadají, ne-li dokonce oznamují konec, v sousedním Rakousku je tomu právě naopak. Příznivci elektronické hudby v DJském i živém podání si na své určitě přijdou třeba na dvou tamních festivalech.
7.3.2011 Začátkem roku se hodně mluvilo o sporech mezi pořadateli festivalu Sziget a radnicí v Budapešti. Dobrou zprávou je, že nakonec došlo k dohodě, a tak mohou organizátoři začít postupně odhalovat kapely, které mezi 10. a 15. srpnem zahrají na ostrově Óbudai.

1-10 (28) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.