Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: COCOTTE MINUTE

27.3.2013 Cocotte Minute aktuálně brázdí města naší republiky v rámci turné nazvané Můj Čas Tour. V rámci této šňůry mají návštěvníci exkluzivní šanci poslechnout si skladbu Můj čas, která pochází z dnes již "legendárního" seriálu Sanitka.
17.10.2012 Už tento pátek vypukne v Paláci Akropolis 8.ročník populárního festivalu nových technologií – Akropolis Multimediale, který nabídne unikátní dvoudenní přehlídku videomappingu a speciální audio-vizuální show skupin Cocotte Minute a The Prostitutes.
12.9.2012 Zahájení nového akademického roku je zároveň i příležitostí k rozloučení se s festivalovou sezónou. Také letos se proto na přelomu září a října uskuteční festivalová série T-music Back to School. Na pódiích v šesti univerzitních městech se vystřídá vždy pět kapel.
9.7.2012 Počasí letošnímu ročníku Rock for People nepřálo. Silné bouře a vítr přinesly komplikace, se kterými se však pořadatelé vypořádali na jedničku. V první části fotogalerie přinášíme záběry z nultého festivalového dne a poloviny dne prvního.
23.4.2011 Ani Brnu se nevyhnou oslavy studentského majálesu. Hlavní program se odehraje v pátek 29. dubna ve Sportovním areálu Hněvkovského v Komárově. O den dříve se na koupališti Riviera uskuteční také „konkurenční“ Čarodějáles.
1.2.2011 Horkýže slíže se rozhodli rekapitulovat. 4. března jim vyjde album největších hitů s názvem „V dobrej viere (2001 – 2011)“. Bude obsahovat 17 hitovek, které jsou nejžádanějšími na slížích koncertech...
16.11.2010 Skupina Cocotte Minute se loučí se svojí rytmickou sekcí a zve své fanoušky na poslední čtyři koncerty ve stávající sestavě. Ty se uskuteční...
11.10.2010 Pražská rocková úderka Cocotte Minute hledá posilu za klávesy. “Jestli umíš hrát na piáno - klávesy, máš kvalitní vlastní vybavení, umíš stavět a programovat beaty a loopy, máš cit pro harmonie...
5.8.2010 Na příští víkend připadají hned dva tradiční valašské festivaly. V pátek 13. srpna se v amfiteátru Na Stráni ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm uskuteční jedenadvacátý ročník Valašského Folkrockování a o den později v nedalekém Hrachovci u Valašského Meziříčí sedmnáctý ročník festivalu Hrachovka.
12.10.2009 Zahájení nového akademického roku již tradičně doprovodí festival Strahov Open Air v areálu vysokoškolských kolejí na pražském Strahově. Tentokrát se uskuteční ve středu 14. října a stejně jako v minulých letech na něj bude vstup zdarma.

1-10 (39) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.