Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: CHRIS MARTIN

23.11.2013 Irští rockoví matadoři U2 představují po měsíci čekání píseň Ordinary Love v celé své kráse. Skladba, která je předzvěstí nového alba a objeví se také v biografickém filmu o Nelsonu Mandelovi, se dočkala lyric videa.
22.10.2013 Irská rocková legenda U2 ukončuje tříleté tvůrčí mlčení. Na začátek příštího roku slibuje novou desku a jako předzvěst nyní vysílá skladbu Ordinary Love, která zní v traileru k filmu o Nelsonovi Mandelovi.
22.3.2013 V symbolické datum 12. prosince 2012 proběhl v newyorské v Madison Square Garden benefiční koncert na podporu obětí hurikánu Sandy. Tento dvojdisk je vlastně jen jakási "ochutnávka" z celé šestihodinové akce.
12.9.2011 Britští Coldplay dnes tak, jak dříve slíbili, vydali druhý singl z nové desky Mylo Xyloto, která by měla spatřit světlo světa 24. října. Se zveřejněním tracklistu alba zároveň můžeme konstatovat, že skladba s názvem Paradise bude jednou ze čtrnácti písní, jež se na novince objeví.
25.8.2010 Ano, čtete správně, nejedná se o překlep. U2 mají dost hotových dost písní ne na jednu, ale rovnou na čtyři nové studiové nahrávky. Alespoň tak tvrdí Bono, který si zároveň posteskl, jak spolu s kolegy ze skupiny propásl nástup 21. století a moderních technologií.
15.9.2006 V roce 2003 vydal rapper Jay-Z své The Black Album a ohlásil ukončení své kariéry. Komu by se ale ze světel refletorů chtělo, že? Jay-Z koncertuje dál a také připravuje nové album.
3.2.2006 Frontman věhlasných amerických R.E.M. Mike Stipe se v poslední době stále více věnuje také vedlejším projektům. Pro nové album Meds skupiny Placebo natočil duet Broken Promise a v neděli vydá vlastní sólový singl.
26.1.2006 Portugalsko-kanadská zpěvačka Nelly Furtado v současnosti natáčí svou třetí řadovou desku. Ta se bude jmenovat Loose a vyjde v průběhu jara.
17.12.2005 Společné britské turné s frontmanem bývalých The Verve Richardem Ashcroftem ve středu v londýnském Earl's Court zahájila skupina Colpdlay.
3.2.2004 Chris Martin, zpěvák Coldplay, je autorem písně pro R&B zpěvačku Jamelii. Ve skladbě 'See It In A Boy's Eyes' si rovněž zazpíval a zahrál na klavír. Dodejme, že dalším singlem...

1-10 (10)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.