Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: CHRIS BROWN

25.2.2010 Dvacetiletý Chris Brown na novince Graffiti zůstává předcházejícímu albu Exclusive hodně dlužen. Mezi čtrnácti skladbami spálí veškerý střelný prach hned v úvodní (a pochopitelně singlové) I Can Transform Ya, se kterou však...
8.9.2008 Patetické video k písni Piece of Me z loňského alba Blackout zpěvačky Britney Spears zvolili diváci televize MTV nejlepším hudebním klipem uplynulého roku. Zároveň byl označen jako nejlepší popový a nejlepší ženský klip.
3.9.2008 MTV Video Music Awards se po loňském excesu, kdy většinu tradičních kategorií nahradily kategorie všeobecné, vrací ke své původní podstatě, oceňování videoklipů. Přesto se u většiny nominací nekoná žádné překvapení a konvenční výběr mnohem více odráží popularitu, než umění.
24.5.2006 Chris Brown začínal na malém městě v Georgii s hip-hopem, ale ten v jeho diskotéce brzy vystřídali hrdinové jako Michael Jackson, Sam Cook a jižanský krajan Usher...
9.1.2006 Podle více než stovky britských hudebních kritiků a rozhlasových dramaturgů má v letošním roce největší šance na úspěch v britském showbusinessu soulová zpěvačka Corinne Bailey Rae.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.