Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: CARIBOU

21.7.2015 Čtrnáctý ročník Colours of Ostrava je úspěšně za námi. V první části fotogalerie se podívejte na průběh, atmosféru i interprety z prvních dvou festivalových dnů.
5.2.2015 Už máte lístek na letošní Colours of Ostrava? S přibývajícími interesantními jmény byste o něm měli začít minimálně přemýšlet. Jak je zvykem, v Dolních Vítkovicích se protne pravověrná alternativa s kvalitním mainstreamem, hřmotné kytary se zasněnou elektronikou a africkými bubny.
15.1.2015 Kanadský mistr tanečních parketů nechal nahlédnout do své truhlice pokladů. Svou tisíc a jednu skladbu nabídl fanouškům jako opožděný dárek za uplynulý rok.
22.12.2014 Bilanční vlak se nedá zastavit. Koho považujeme za letošní objevy, které domácí i zahraniční desky nás nejvíce oslovily a které naopak zklamaly, co nám z roku 2014 zůstane nesmazatelně pod kůží a co bychom raději zapomněli? První díl našeho výročního hodnocení napoví...
12.10.2014 Už jen pár dní zbývá do pražského koncertu Caribou v MeetFactory a Dan Snaith, který za tímto projektem stojí, nedávno vypustil také videoklip k průvodnímu singlu své nové desky Our Love.
20.8.2014 Kanadský hudebník Dan Snaith představuje další novinku ze stejnojmenného alba Our Love, jež vyjde první říjnový týden. Psychedelická taneční elektronika v minimalistickém duchu se rozezní na podzim i živě v pražské MeetFactory. Poznamenejte si datum 16. října.
5.6.2014 Projekt Caribou kanadského hudebníka Dana Snaitha vydá 7. října nové album Our Love. Budou na něm hostovat jeho krajané Owen Pallett a zpěvačka Jessy Lanza, která doprovodí Snaitha i na turné.
12.7.2012 Trenčínský festival Bažant Pohoda, mimo nespočet výborných interpretů, nabídl především pohodovou atmosféru. V první části fotogalerie se ohlížíme mimo jiné za koncerty Elbow, Bat for Lashes, Lou Reeda, Caribou nebo Two Door Cinema Club.
10.7.2012 Hovorí sa to každý rok. Ako sa Pohoda vymyká všetkým pravidlám, festivalovým i slovenským, ako je oázou ideálov v neideálnej realite. Aj ja by som mala svoje pochybnosti, nebyť toho, že som každoročne svedkom lásky a pozornosti.
19.4.2012 Alternativně-elektronický festival Nowa Muzyka, který se odehraje již tradičně o posledním prázdninovém víkendu - od 23. do 26. srpna - v polských Katowicích, pomalu odkrývá svůj letošní line-up.

1-10 (34) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.