Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: BRIT AWARDS

20.2.2014 Včerejší večer v Londýně patřil hudebním cenám Brit Awards. Hned dvě ocenění si odnesli Arctic Monkeys včetně toho za album roku, v kategorii sólový zpěvák zvítězil veterán David Bowie, v ženské obdobě poté Ellie Goulding.
10.1.2014 Prestižní ceny Brit Awards oceňující hudebníky zejména z britské scény vyhlásily své nominace. Nejvíce jich posbíralo elektronické duo Disclosure a popová skupina Bastille, kteří mají po čtyřech, pozadu nezůstávají ani Rudimental se třemi nominacemi.
16.12.2013 Pokud vám jméno Sam Smith mnoho neříká, není se čemu divit, je to nový objev ostrovní scény, který letos získal prestižní Cenu britských kritiků jako předzvěst předávání cen Brit Awards. Sam Smith si zazpíval v hitu Naughty Boye La La La a také nazpíval singl Latch od Disclosure.
21.2.2013 Britským hudebním cenám Brit Awards v letošním roce kralovali debutanti. Po dvou cenách si z londýnské O2 Areny včera večer odnesli Emeli Sandé a Ben Howard.
20.2.2013 V Londýně se dnes večer budou předávat Brit Awards, jedny z nejsledovanějších hudebních cen na světě. Čeští fanoušci u toho mohou být díky přímému přenosu, který po 20. hodině odvysílá rádio Evropa 2.
10.1.2013 Nejvíce nominací na ceny Brit Awards mají v tomto roce zpěvačky Emeli Sandé a Rita Ora a skupiny Alt-J a Mumford & Sons. Jak to celé dopadne, dozvíme se 20. února.
20.12.2012 K vyhlášení vítězů v hlavních kategoriích Brit Awards dojde sice až v únoru. Tradičně se však v posledních letech s předstihem oznamuje laureát Ceny kritiků, která věští, kdo z vycházejících umělců by mohl v nadcházejícím roce uspět.
10.12.2012 Který z hudebních talentů prorazí v příštím roce? Alespoň pro Británii se to jako obvykle snaží předpovědět dvě ankety tamních hudebních kritiků, které právě představily aktuální nominace. Tou první je BBC Sound of, druhou Cena kritiků udělovaná v rámci Brit Awards.
23.2.2012 Úterní večer patřil předávání cen Brit Awards. A bylo jasné, kterému hudebníkovi se klepala kolena nejvíc ze všech - teprve loni debutující písničkář Ed Sheeran se totiž objevil v nominační listině hned ve čtyřech kategoriích.
12.1.2012 Teprve v září vydal debutové album a hnedle stojí na čele nominační soupisky cen Brit Awards za uplynulý rok. Kdo? Dvacetiletý písničkář Ed Sheeran. Šanci má ve čtyřech kategoriích: objev, zpěvák, singl (The A Team) a album (+) roku.

1-10 (31) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.