Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: BOYS NOIZE

23.4.2013 Malý festival v centru bývalého hlavního města alternativní kultury i letos zazáří, a to doslova. Své o tom dává na vědomí půvabná Ellie Goulding anebo slib nekončící noci s tanečními mistry Röyksopp či Boys Noize.
9.11.2012 Německá festivalová dvojčata Rock am Ring a Rock im Park ohlašují první vystupující pro rok 2013 a rozhodně jimi nešetří. Úvodní várka totiž obsahuje více jak dvacet kapel.
15.10.2012 Koncerty i party, jména zavedená i nová, žánrové vody elektronické, kytarové i hop-hopové. Takový bude týden oslav dvacátých narozenin pražského klubu Roxy, který se právě rozjíždí.
14.9.2011 Reference z loňska nebyly příliš pozitivní a od toho se odvíjela veškerá očekávání. O to příjemnějším překvapením tak nakonec letošní Berlin Festival. Zahráli Suede, Primal Scream, Mogwai, Beirut a celá řada dalších.
9.8.2011 Přesně za měsíc vypukne v německé metropoli další ročník Berlin Festivalu. Přípravy jsou v plném proudu, venku jsou informace o chystaných změnách, které festival prodělá po loňském nevydařeném konci, a pomalu se rýsuje i finální line-up.
7.7.2010 Vhodným festivalom na ukončenie tohtoročnej bohatej letnej sezóny bude bez debát Berlin Festival. Ten sa uskutoční v nemeckom hlavnom meste 10. a 11. septembra a prinesie aj Editors, Soulwax, LCD Soundsystem či Fever Ray.
25.5.2010 Už o příštím víkendu vypukne v polském Krakově druhý ročník Selector festivalu, orientovaného především na elektronickou hudbu a nové trendy. Headlinery budou elektroničtí dinosauři Faithless a Thievery Corporation.
26.2.2010 Heineken Open’er – největší festival v Polsku a zároveň nejlepší festival v Evropě – už v prosinci potvrdil účast amerických Pearl Jam a následně i britských Kasabian. Teď pořadatelé odkrývají několik dalších jmen a navrch přidávají ještě první potvrzené účinkující krakovského Selector festivalu.
23.1.2010 Německé festivaly Hurricane a Southside odtajnily druhou várku účinkujících pro letošní rok. Kdo se tedy po boku už před časem oznámených Mando Diao, Enter Shikari, White Lies nebo Beatsteaks se v Scheesselu a Neuhausenu představí?
12.1.2010 Ukrajinský mág sídliaci na Slovensku - Karaoke Tundra - pravidelne búri mútne vody slovenskej elektronickej scény. Tentoraz to je už tretím setom kolekcie s názvom Natural Selection, ktorú si môžete staihnuť zadarmo.

1-10 (15) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.