Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: BEZ LADU A SKLADU

12.5.2015 Program tradiční akce festivalu Bažant Pohoda a Rádia_FM se letos odehraje 20. května. V budově rozhlasu vystoupí britský zpěvák East India Youth, Bez ladu a skladu s Michalem Kaščákem, Midi Lidi, Para, Vec & Škrupo.
18.7.2013 Prvý report z tohtoročnej Pohody sme skončili v piatok v noci v hypnotických tónoch Atoms For Peace. Po piatkových prehánkach a nestálom počasí sa i letisko v Trenčíne dostalo do takmer obligátnej formy mimoriadneho tepla, tak ako to máme radi a tak ako to býva na Pohode zvykom.
27.12.2011 Festival Pohoda a Ladislav Snopko zorganizovali na bratislavskom Námestí SNP koncert na počesť nedávno zosnulého Václava Havla. Zahrali aj Marián Varga, Plastic People of The Universe, Bez ladu a skladu...
23.12.2011 Všechny prostory pražské Lucerny dnes budou patřit multikulturní Poctě Václavu Havlovi. Vstupenky byly během krátké doby rozebrány. Ti, kteří by přesto rádi byli u toho, mohou sledovat přenos z Velkého sálu na Václavském náměstí. Část akce bude přenášet také ČT1.
22.12.2011 Festival Pohoda zorganizuje 27. decembra v Bratislave koncert nazvaný Drahý Václav, venovaný pamiatke zosnulého Václava Havla. Zahrajú na ňom aj Plastic People of the Universe, Marián Varga, Bez ladu a skladu a ďalší...
15.12.2010 Dnes sporadicky vystupující trenčínští Bez ladu a skladu a brněnští Ještě jsme se nedohodli patřili v 80. letech k ikonám československého undergroundu. V nejbližších dnech je čekají dva společné koncerty.
23.11.2010 Divadlo Archa uvede v neděli 19. prosince koncert tří kapel, které v 80. letech patřily k ikonám československé undergroundové hudební scény. Na ojedinělém koncertu se na scéně Archy sejdou a zahrají Bez ladu a skladu, Dybbuk a Ještě jsme se nedohodli.
20.7.2010 Najväčším letným festivalom v „Československu“ aj po tomto lete ostáva trenčianska Pohoda. Nezmenilo na tom nič, dokonca ani obmedzenie kapacity na 30 tisíc ľudí, hoci ani tá nebola tak úplne naplnená, chýbalo predať niečo cez 50 lístkov.
11.7.2010 Najväčšia kultúrna udalosť na Slovensku má za sebou svoj štrnásty ročník. Ešte predtým, než z Bažant Pohody prinesieme report, ponúkame takmer stovku fotografií zo štvrtkových a piatkových koncertov.
29.4.2010 Program najväčšieho slovenského festivalu Pohoda sa začína pomaly uzatvárať, podľa slov jeho organizátora Michala Kaščáka je už hotový z 85 percent. Medzi potvrdených interpretov pribudli dalšie mená.

1-10 (20) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.