Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: BERNDSEN

23.5.2014 Islandská kapela FM Belfast sa predstavila so svojou energickou show v bratislavskom klube Nuspirit. Predskokana s menom Berndsen si priviezla tiež z Islandu.
22.10.2011 Pět intenzivních festivalových dní, něco přes dvěstědvacet vystupujících a koncerty nejen na klasickém pódiu, ale i mimo něj. To byl islandský festival Iceland Airwaves...
23.8.2011 Sóley, Berndsen, Reykjavík!, Just Another Snake Cult, Cheek Mountain Thief a částečně i Sin Fang byli mezi těmi, kteří letos vystoupili na každoroční letní islandské slavnosti Menningarnótt (Reykjavík Culture Night).
16.8.2011 Přestože se již může zdát, že se letošní festivalová sezóna pomalu chýlí ke konci, na Islandu tomu tak ještě zdaleka není. Hlavní festivalová událost se zde má teprve odehrát.
23.4.2010 Islanďan Berndsen, to je veselá duše, která bere život s nadsázkou. A nebo se tak alespoň jeví skrz své klipy. Dalším počinem k debutu Lover In The Dark je video na skladbu Young Boy, v němž si sám zahrál všemi obdivovaného mistra v plavání a aerobiku.
2.2.2010 Davida Berndsena, vystupujícím jako Berndsen, případně se svojí kapelou jako Berndsen & The Young Boys, možná již znáte z našich pravidelných i rekapitulačních videotipů. Pojďme se teď na něj podívat blíže.
7.1.2010 Ještě než znovurozjedeme mašinérii Videotipů, zrekapitulujeme, co naší redakci v uplynulých dvanácti měsících zaujalo. Zadání, které jsme si určili, bylo prosté: dáme dohromady osobní tipy na klipy, k nimž můžeme přiřadit jakékoliv “nej”.
8.10.2009 Pozvánka na nedělní koncert noise-rockerů HEALTH, drastická ochutnávka z chystaného debutu Islanďana Berndsena, Flaming Lips s Karen O na hostovačce, ale taky Mew, Biffy Clyro a Kasabian – právě takové jsou aktuální Videotipy.

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.