Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: BERLIN FESTIVAL

10.1.2015 Bylo něco krajně podezřelého na tom, když se na začátku listopadu tradiční poprázdninový svátek hudby Berlin Festival (spjatý s showcase-konferencí Berlin Music Week) přesunul na jaro a změnil kolosální prostředí za přiléhavější, avšak stále pompézní Arena Park.
23.4.2013 Malý festival v centru bývalého hlavního města alternativní kultury i letos zazáří, a to doslova. Své o tom dává na vědomí půvabná Ellie Goulding anebo slib nekončící noci s tanečními mistry Röyksopp či Boys Noize.
26.3.2013 Berlin Festival práve potešil asi množstvo fanúšikov, sklamaných zrušením minuloročného koncertu Björk na Colours of Ostrava. V neďalekom hlavnom meste Nemecka totiž islandská speváčka odohrá svoj jediný tohtoročný koncert v Nemecku a jeden z mála vystúpení v Európe.
4.3.2013 Dva měsíce po oznámení prvních headlinerů Blur a Pet Shop Boys přichází Berlin Festival s velkou novinkou. Letošním headlinerem budou také My Bloody Valentine. Irská legenda v čele s Kevinem Shieldsem se vrátila po dvacetileté pauze s třetí studiovou deskou m b v.
24.12.2012 Nezvykle brzy vyrukoval s prvními jmény zářijový Berlin Festival. A jedná se rovnou o dvojici headlinerů, patřících ve svých žánrových vodách mezi jednoznačné legendy.
20.9.2012 Předloni se Berlin Festival po organizační stránce nevydařil, loni si pořadatelé vzali ponaučení, vzdali se megalomanských ambic a nabídli takřka bezchybně připravenou akci. A letošní ročník?
23.8.2012 Začátek září, Berlín a hudba. Napadá-li vás při této kombinaci Berlin Festival, máte pravdu, ale jen částečnou. Také tentokrát bude dvoudenní festival součástí mnohem širšího konceptu - Berlin Music Week.
31.7.2012 Berlin festival své hlavní trumfy letošního ročníku představil už na jaře. The Killers, Sigur Rós, Franz Ferdinand a mnoho dalších se vystřídají 7. a 8. září na scénách, které vyrostou na bývalém berlínském letišti Tempelhof.
4.4.2012 Americká pop-rocková kapela The Killers na letošek chystá čtvrté album a taky koncertní turné. Vedle rakouského Frequency Festivalu se v našem okolí objeví rovněž v německé metropoli na Berlin Festivalu.
12.3.2012 Závěr léta bude v německé metropoli i letos patřit dvoudennímu Berlin Festivalu, který se tradičně odehrává v areálu bývalého letiště Tempelhof ležícím téměř v samotném srdci města.

1-10 (18) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.