Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: BEACH HOUSE

3.2.2013 Po rekapitulaci zajímavých objevů a debutantů loňského roku se konečně dostáváme také k našim tipům na alba, která by neměla uniknout vaší pozornosti. Představujeme vám více jak dvě desítky desek, které si v redakci s rokem 2012 spojujeme. Jste zvědavi?
4.1.2013 New year, tedy nový rok, to není jen období, do kterého jsme právě vstoupili, ale i název jedné z písní, kterou najdete na loňském albu Bloom dream-popové dvojice Beach House.
14.11.2012 Pondělní večer měli mnozí fanoušci indie-popu a zasněných melodií pečlivě vyznačen v kalendáři, neboť v ten den se měl konat jeden z nejočekávanějších koncertů letošní sezóny.
12.11.2012 Na dnešek se v Praze opět sešlo několik tzv. větších koncertů. Fanouškům 90's elektroniky zahrají Orbital, jazzmanům zazpívá Diana Krall a těm, kteří si libují spíše v současné alternativě, Beach House...
7.11.2012 Včera zahájený Radio Wave Stimul festival se musí obejít bez jedné ze tří ohlášených hvězd. Své vystoupení, které mělo proběhnout 14. listopadu v pražské MeetFactory, totiž zrušil americký producent Flying Lotus.
30.10.2012 Hned tři formace, jejichž společným jmenovatelem je indie žánr a původ z USA, se v následujících dvou týdnech chystají do pražské MeetFactory. Stojí tedy zato udělat si malou rekapitulaci.
8.6.2012 Komu novinka o tom, že dream-popová dvojice Beach House zahraje v listopadu v pražské MeetFactory, nestačí, může se pokochat třeba ještě shlédnutím nového videoklipu.
6.6.2012 Skvělá zpráva míří k fanouškům baltimorské dream-popové dvojice Beach House. Že bude v létě k vidění v bezprostředním okolí naší republiky, to je už nějaký pátek známo. Premiérové vystoupení přímo v naší metropoli se ale potvrdilo až nyní.
18.5.2012 Dvojica Victoria Legrand a Alex Scally pokračuje na svojom štvrtom štúdiovom albume Bloom presne tam, kde pred dvoma rokmi s nahrávkou Teen Dream skončili. Jediná badateľná zmena je asi tá, že opäť postúpili ešte o jeden pomyselný schodík vyššie k dokonalosti.
11.5.2012 Komu by sa nepáčila predstava žiť v krásnom domčeku na pokojnej pláži? Možno práve idylická predstava romantického východu či západu slnka za morským horizontom stála za výberom mena skupiny Beach House.

1-10 (30) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.