Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: BAT FOR LASHES

1.9.2015 Éterická Natasha Khan (Bat For Lashes) se pouští do filmové režie. Loni natočila krátký snímek Under The Indigo Moon, v němž si odprezentovala část vlastní módní kolekce a se soundtrackem jí vypomohl Beck Hansen.
1.3.2014 Zatímco ookolo nové desky Blur se stále točí mnoho neznámých, debutová sólovka frontmana Damona Albarna vyjde beze vších pochyb. Album Everyday Robots se na pultech virtuálních i reálných objeví 28. dubna.
6.9.2013 Natasha Khan známá z projektu Bat For Lashes nahrála titulní skladbu k novému britskému dramatu How I Live Now od režiséra Kevina Macdonalda. Píseň Garden's Heart vznikla ve spolupráci s anglickým producentem a hudebníkem Jonem Hopkinsem.
11.6.2013 Natasha Khan nahrála nový singl ve spolupráci s londýnskou psychedelickou kapelou Toy. Jedná se o coververzi íránské písně Aroos Khanom od Amira Rassaie, v nové podobě od Bat For Lashes a Toy se skladba jmenuje The Bride a je zpívaná anglicky.
4.4.2013 Maďarský festival Sziget už zveřejnil celkem slušně obsáhlou sestavu letošních účinkujících. Nyní jsou potvrzena další jména, mezi kterými kraluje hudební kouzelnice Natasha Khan alias Bat For Lashes, britská kytarovka The Cribs, skotští rockeři Biffy Clyro nebo Regina Spektor.
20.2.2013 Třiatřicetiletá zpěvačka Natasha Khan, známější pod jménem Bat for Lashes, předhazuje snímek k otvíráku jejího loni vydaného The Haunted Man, jednoho z nejzajímavějších počinů minulého roku.
20.2.2013 Přestože po návratu z turné k minulé desce byla Natasha Khan natolik vyšťavená, že dokonce zavolala Thomu Yorkovi, aby jí dal nějaký tip, čím se inspirovat při tvorbě nového alba, nedopadlo to vůbec zle. Pokud se ptáte, co jí Thom poradil, bylo to kreslení.
16.2.2013 Loňský rok byl na zajímavé desky bohatý a ne každá se dostala do našeho užšího výběru. Povedenou desku The Haunted Man nahrála i Natasha Khan alias Bat For Lashes, tak si z ní dejme první song Lilies.
9.10.2012 Dátum vydania nového albumu speváčky Bat For Lashes The Haunted Man sa nezadržateľne blíži (vyjde 15. októbra) a preto niet divu, že z neho na verejnosť unikajú nové a nové detaily.
21.9.2012 Teď by měli zbystřit ti z vás, kteří mají rádi emotivní pop písničkářky Natashy Khan alias Bat for Lashes. Po Lauře a Marilyn totiž představuje už třetí singl ze své chystané desky.

1-10 (33) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.