Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: BAD COMPANY (UK D'N'B)

31.7.2010 Po loňské premiéře na rokycanském letišti nebude ani v tomto roce na festivalové mapě chybět převážně drum’n’bassový Pig Fest Open Air. Proběhne už o příštím víkendu, v pátek 6. a sobotu 7. srpna, na novém místě v přírodního areálu Ostrov v Příchovicích u Přeštic.
11.6.2009 We Call It Techno, tak zní podtitul třináctého ročníku festivalu elektronické hudby Summer of Love, který se uskuteční 15. srpna na novém místě – ve Festivalparku na letišti v Hradci Králové.
6.9.2008 Letos Semtex Culture oslavil polokulaté páté jubileum a ve dvou rovinách se od klasického festivalového formátu více přiklonil k tanečním open-air partiesZahrát k tomu přijel mimo jiné Jamajčan Shaggy s kapelou nebo britští Kosheen.
29.7.2008 V Mariánském údolí na východním okraji Brna se 30. srpna uskuteční pátý ročník festivalu Semtex Culture. Coby headliner byl už před časem avizován jamajský dancehallový zpěvák Shaggy, k němuž nyní do soupisky přibyla dvojice britských elektronických projektů: X-Press 2 a Kosheen.
17.12.2007 V pátek 21. prosince se v brněnském klubu Fléda rozjede již 21. pokračování drum’n’bassové party Break4Beats, která si zároveň připomene své páté výročí.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.