Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: B.O.B.

12.1.2011 Travis Barker, kterého budete znát především jako bubeníka punk-rockových Blink 182 nebo +44, dokončil a zanedlouho vydá dlouho připravované sólové album. Deska ponese název Give the Drummer Some a bude k dostání od 22. února.
8.1.2011 Sledovaná anketa BBC Sound of... odkryla své letošní výsledky. V britském hudebním světě má podle tamních kritiků v následujícím roce největší šance na průlom dvaadvacetiletá skladatelka a zpěvačka Jessie J.
4.8.2010 Nominace na letošní MTV Video Music Awards zcela jednoznačně ovládla Lady Gaga. Coby sólistka je nominována hned ve třinácti kategoriích a započítáme-li k tomu i nominace za skladbu Video Phone zpěvačky Beyoncé, ve které hostuje, dostaneme se počtu 18.
15.6.2010 Zdá sa, že hip-hop sa nenápadne, ale isto vracia do európskych rádií. Tento rok je a bude obzvlášť bohatý. Nielen, že novinky chystajú majstri ako Eminem, T.I. či samotný boss Dr. Dre, no na scéne sa objavujú aj mladé talenty, o ktorých doteraz nebolo počuť.
5.5.2009 Když měl loni vystoupit v Praze se svými parťáky z Wu-Tang Clanu, ani napodruhé nedorazil. K vidění v našich krajích byl nicméně už několikrát - jak sólo, tak třeba ve dvojici s Redmanem – a v létě se opět vrátí. Řeč je o americkém rapperovi, jenž je znám pod aliasem Method Man.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.