Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní
tagy

tag: ARCADE FIRE

8.12.2014 Již 57. ročník před sebou mají hudební ceny Grammy a jak bývá zvykem, o vítězství se nominovaní budou ucházet v úctyhodných 83 kategoriích. Kdo má největší šance na úspěch, a přidá se tak k jménům již ověnčeným?
21.11.2014 Policy. Tak zní název připravovaného sólového počinu Willa Butlera z kanadské formace Arcade Fire. Bratr slavnějšího Wina Butlera (frontman Arcade Fire) jej vydá 10. března na labelu Merge. Několik písní (v živém provedení) už koluje po YouTube, jednu z nich vám nabízíme nahoře.
5.7.2014 Kanadští Arcade Fire oznámili, že začínají pracovat na nástupci jejich poslední hojně diskutované desky Reflektor. Frontman Win Butler prohlásil pro NME: „Jsme nyní v pozici, kdy stačí mít nápad a lidi kolem nás, kteří ho zrealizují.
16.5.2014 Pokud ještě nejste otráveni z nesčetných novinek o kanadských velikánech Arcade Fire, které zahrnuly internet před i po vydání jejich posledního počinu Reflektor, mohl by vás zajímat jejich poslední klip k singlu We Exist.
4.2.2014 Kanadští Arcade Fire patří k nejzářivějším želízkům indierockové scény posledních let. Předchozí deska The Suburbs se hřála v přízni kritiky, fanoušci však trochu krčili obočí ve srovnání s předchozími majstrštyky Funeral a Neon Bible.
22.11.2013 Kanaďští velikáni se letos po třech letech vrátili se vskutku epickým dvojalbem Reflektor. Po několika posleších se ale nemohu ubránit dojmu, že disk jedna znatelně převyšuje obsah z části druhé.
25.10.2013 Metaloví matadoři z Metallicy našli způsob, jak si zpestřit jejich dlouholetý a neutuchající koncertní život. V prosinci totiž odehrají koncert na místě, kam se mnoho lidí, natožpak hudebních kapel nedostane. Na Antarktidě.
24.10.2013 Arcade Fire nabízí na internetu k nesčetnému poslechu svou novou desku Reflektor, která fyzicky vyjde 29. 10. A rozhodli se ji poskytnout netradiční formou, v hodinu a půl dlouhém lyric videu na YouTube.
22.10.2013 Reflektor, čtvrtá deska kanadských indie rockových velikánů Arcade Fire, vychází již příští týden (29. 10.) a kapela nás nepřestává zásobovat skladbami, které se na ní objeví. Nyní dává ochutnat skladbu Afterlife.
2.10.2013 Kolem Arcade Fire je letos nebývale živo. Už v prosinci minulého roku kapela hlásila přípravy nové desky, kterou provázela velmi sofistikovaná kampaň zahrnující například sérii grafických indicií umístěných ve městech po celém světě.

1-10 (61) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.