Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ANASTACIA

4.10.2012 Američanka Anastacia připravuje album coverzí. Pod názvem It's a Man's World by se na pultech měla objevit již 9. listopadu. Bude se jednat o zpěvaččino první album po čtyřech letech.
3.6.2009 Populární popová zpěvačka Anastacia se 16. července vrátí do pražské Tesla Areny a na svůj koncert si přiveze i zvláštního hosta – svou matku Diane Hurley, která je muzikálovou sólistkou a herečkou na Broadwayi.
21.4.2009 Po bezmála pěti letech se do Prahy vrátí americká zpěvačka Anastacia. Vystoupí 16. čevence v Tesla Areně na holešovickém Výstavišti. O necelé dva měsíce později, 5. září, se potom představí i v Bratislavě na Slovensku.
13.2.2006 Ve Velkém sále pražské Lucerny byly ve středu večer předány hudební ceny televize Óčko. Přinášíme vám přehled vítězů a fotogalerii z celého večera.
7.2.2006 Olympijské hry budou bezesporu jednou z největších událostí letošního roku, proto se není čemu divit, když ze sportovní akce přerůstají v celokulturní. Během slavnostního zahajovacího ceremoniálu letošní olympiády v italském Turíně tak zazpívá hned několik výrazných umělců.
2.1.2006 Ohlásil se nový rok a s ním, ať chceme nebo ne, nastává i nezbytná rekapitulace toho předchozího. V následujících dnech se na Muzikus.cz budete setkávat s přehledem zajímavých hudebních událostí roku 2005, dnes začínáme rekapitulací prvních čtyř měsíců loňského roku.
17.12.2005 Jak vyplnit dlouhou mezeru mezi deskami? Řešení jsou dvě: Buďto vydat DVD a nebo kompilaci největších hitů. Toho se drží i Anastacia. Koncertní DVD vyjde na jaře a výběrovka je na světě už nyní...
17.10.2005 Pouhé tři desky stačily této zpěvačce s neuvěřitelným hlasem, aby měla dostatek materiálu na album největších hitů.
2.6.2004 Nabízí se spekulace, proč Anastacia pojmenovala novinku jen vlastním jménem, jako by se jednalo o debut. Nový začátek? I když - zase tak tlustou čáru za minulostí neudělala....
28.5.2004 Dokud nevešla ve všeobecnou známost její podoba (drobná blonďatá běloška, necelý metr šedesát), museli jste si podle písniček zaslechnutých v rozhlase myslet, že ten...

1-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.