Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: AL-YAMAN

21.9.2011 Jamajský reggae zpěvák Don Carlos, jeden ze zakládajících členů Black Uhuru, měl v Praze vystoupit už na jaře 2008. Díky zkrácení turné se však tehdy tuzemští fanoušci nedočkali. Tři a půl roku poté tak přichází druhý pokus o zdejší premiéru.
10.5.2010 Pražská formace Al-Yaman, která na autenticitě dodává hlas jemenské rodačky Ashwaq, spojuje arabskou hudbu i další etnické prvky s elektronikou a tanečními rytmy. Novinka Insanyya oproti pětiletému debutu Hurryia...
26.3.2010 Nedílnou součástí posledních ročníků filmového Febiofestu v Praze je i doprovodný hudební program. Výjimkou není ani letošní ročník, který ode dneška až do příštího pátku nabízí bezplatně přístupné koncerty.
15.2.2010 Více jak pět let čekali příznivci multietnické pražské formace Al-Yaman, v jejímž čele stojí jemenská rodačka Ashwaq Abdulla Kulaib, na její druhé album. Deska nakonec vyšla pod názvem Insanyya v lednu a zítra večer bude pokřtěna na koncertu v pražském Paláci Akropolis.
14.5.2007 První prázdninový víkend bude v Žizníkově u České Lípy patřit již osmému ročníku festivalu Reggae Ethnic Session. Svou účast potvrdil libanonsko-francouzský rapper Clotaire K i španěslká skupina Los Ministers.
29.3.2007 Chcete si zahrát ve videoklipu a máte rádi world music? Pokud jsou vaše odpověďi na obě otázky ano, nenechte si ujít koncert jemensko-česko-izraleských Al-Yaman, který se uskuteční 31. března v pražském Rock Café a při jehož příležitosti se bude natáčet video k novému singlu.
29.1.2007 Zimní Colours of ostrava pohostily orchestr Bobana Markoviće, amerického hiphopera přezdívaného Afu-Ra a bosenské Dubiosa Kolektiv. Skvělý organizátorský počin však potrápila nízká návštěvnost.
6.12.2006 Pořadatelé festivalu Colours of Ostrava v lednu vůbec poprvé nabídnou také jeho zimní obdobu. V Domě kultury města Ostravy se tak 26. a 27. ledna 07 představí americký rapper Afu-Ra, Boban i Marko Markovic Orkestar, či bosenská etno-dubová formace Dubioza Kolektiv.
25.9.2006 Al-Yaman, česká kapela v čele s původem jemenskou zpěvačkou Ashwaq Abdullah Kulaib, vystoupí v pátek večer v klubu Mlejn v pražských Stodůlkách.
9.6.2006 United Islands of Prague, jeden z nejočekávanějších tuzemských festivalů letošní sezóny, se naplno rozjede již příští týden, kdy se na Střeleckém ostrově v centru Prahy rozjede přehlídka domácích i světových interpretů z oblasti world music, ethna a folku.

1-10 (20) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.