Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ALICIA KEYS

22.3.2013 V symbolické datum 12. prosince 2012 proběhl v newyorské v Madison Square Garden benefiční koncert na podporu obětí hurikánu Sandy. Tento dvojdisk je vlastně jen jakási "ochutnávka" z celé šestihodinové akce.
17.12.2012 Za poslední tři roky se famózní zpěvačka a klávesistka stala manželkou producenta Swizze Beatze, matkou syna Egypta i protagonistkou novinky Girl on Fire, která je z jejích pěti alb nejvyrovnanější.
26.11.2012 Z dnešního dne musí mít fanoušci americké zpěvačky Alicie Keys radost. Nejenže jí vychází nové album, ale také vyplouvají na povrch termíny jarního evropského turné. A mezi nimi nechybí ani Praha.
30.12.2010 Zájem o americkou zpěvačku Lady Gaga evidentně neutichá, alespoň podle prodejních čísel. V loňském roce bylo její album The Fame (Monster) celosvětově druhým nejprodávanějším a v tom letošním se dokonce vyšplhalo na samotný vrchol.
13.9.2010 Jednoznačnou „vládkyní“ letošního ročníku MTV Video Music Awards se stala zpěvačka Lady Gaga. Začátkem srpna si vysloužila nominace v rekordním počtu třinácti kategorií a z dnešního ceremoniálu si odnesla osm cen, tedy polovinu všech udělovaných.
20.5.2010 Písničkový soundtrack k úspěšnému pokračování amerického filmu Sex ve městě 2 (premiéra v ČR 3. června 2010) obsahuje zbrusu nové nahrávky Alicii Keys (cover verze klasického hitu Blondie „Rapture“), Jennifer Hudson, Leony Lewis nebo Dido.
14.4.2010 Bol vyhlásený na najproduktívnejšieho hudobníka tejto dekády. A v rovnakom tempe stále pokračuje, workoholik a leader hádam najznámejšieho hudobného dua – Jack White.
7.3.2010 Alicia Keys je r&b tváří poslední dekády, ale ani novinkou The Element Of Freedom nepřekonala debut The Song In A Minor. Ze čtrnácti skladeb zůstávají za očekáváním především singl Doesn't Mean Anything...
15.2.2010 Už zítra budou v londýnském Earls Court předány letošní Brit Awards. Přímý přenos ceremoniálu odvysílá od jedenadvaceti hodin středoevropského času rádio Evropa 2 i její slovenská mutace Europa 2.
1.1.2009 Přelom letopočtu přináší také ohlédnutí za prodejností alb. Dvěmi nejsledovanějšími teritorii v hudebním světě jsou britské ostrovy a severní Amerika a právě na ta si teď posvítíme.

1-10 (20) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.