Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: AKUSTICKÝ KONCERT

19.11.2006 Veselý anarchistický ansámbl Chumbawamba se i čtvrt století po svém vzniku těší stále silné popularitě, a to i u nás - vzpomeňme třeba na předloňské podzimní miniturné po českých hájích.
9.10.2006 Pardubická stálice Vypsaná fixa vydala v červenci své první DVD Před náma jedeme my, se kterým v současnosti brázdí kluby po celé republice.
2.9.2006 Chebská kytarovka One Night Band minulý týden zvítězila v soutěži Go Unplugged. V rámci soutěže se během léta v pražských Žlutých lázních každý týden představilo několik kapel v akustickém setu a návštěvníci pak pomocí hlasování vybrali trojici finalistů. Ve finále už záleželo na hlasech poroty.
6.5.2006 Zdá se, že se zprávami o tom, kdo všechno přijede koncertovat do Česka, se roztrhl pytel. Pokud tedy těch zvučných jmen za poslední dny stále nemáte dost, můžeme s klidem pokračovat.
15.2.2006 „Už se nechcem nikdy vracet“ není jen úryvek z textu skupiny Lucie, ale také název komponovaného hudebně-literárního večera, který se uskuteční 20. února v pražském kině Aero.
26.1.2006 Kapela Foo Fighters v letošním roce uspořádá celosvětové turné k akustickému disku z jejich loňského dvojalba In Your Honor.
26.12.2005 V rámci svého vánočního akustického turné zavítala skupina Divokej Bill minulý týden také do pražského Paláce Akropolis. Jako host se představila skupina Prohrála v kartách.
14.12.2005 Úvalská skupina Divokej Bill nedávno absolvovala evropské turné s kapelou Levellers a nyní pro změnu objíždí tuzemské kluby se svou vánoční akustickou šňůrou.

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.