Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: AFU-RA

15.3.2012 Pokud jste fanouškem hip-hopu, určitě jste slyšeli o legendárním americkém MC Afu-Ra. Tato hvězda undergroundového rapu vydává 17. 2. 2012 své nové album "Body of the Life Force part 2", jehož produkci si vzali na starost Custo & Johnny Carbon z Digital Cut.
29.1.2007 Zimní Colours of ostrava pohostily orchestr Bobana Markoviće, amerického hiphopera přezdívaného Afu-Ra a bosenské Dubiosa Kolektiv. Skvělý organizátorský počin však potrápila nízká návštěvnost.
29.12.2006 Americký rapper Afu-Ra, kterého mohli příznivci hip-hopu v tuzemsku naposledy vidět na letošním ročníku festivalu Hip Hop Kemp, si na leden naplánoval sérii několika vystoupení v Česku i na Slovensku.
6.12.2006 Pořadatelé festivalu Colours of Ostrava v lednu vůbec poprvé nabídnou také jeho zimní obdobu. V Domě kultury města Ostravy se tak 26. a 27. ledna 07 představí americký rapper Afu-Ra, Boban i Marko Markovic Orkestar, či bosenská etno-dubová formace Dubioza Kolektiv.
1.8.2006 Střapatý Afu-Ra, který před třemi lety metal salta při pražském koncertu, hodlá českému publiku potvrdit kvality své nejnovější desky State Of The Arts. Svou šanci dostane na letošním ročníku Hip Hop Kempu, kde nahradí Little Brother.

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.