Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: A HAWK AND A HACKSAW

30.4.2013 Ľudia z amerického portálu Pitchfork sa radajú tak, že v správe a aj na facebooku použili niekoľko nadšených nadávok. Americká lo-fi/indie folková kapela Neutral Milk Hotel sa vracia na scénu po štrnástich rokoch.
31.8.2010 První část ohlédnutí za letošním OFF Festivalem jsme utnuli ve čase druhého, sobotního večera. Polské Katowice v tu dobu měly za sebou Tindersticks, The Fall, FM Belfast nebo Tunng a atmosféra byla příjemně rozjetá.
13.8.2010 Po fotkách z koncertu headlinera - The Flaming Lips, prinášame i druhú galériu z poľského festivalu Off. Tentoraz máte možnosť vidieť takmer stovku fotiek, napríklad s Dinosaur Jr., Tunng, Mew, Tindersticks alebo Lali Puna.
15.6.2010 Další programové novinky svého letošního ročníku hlásí polský OFF Festival, který se chystá na první srpnový víkend do katowické Doliny trzech stawów. Do už tak silného programu se pořadatelům podařilo v místit i dalšího headlinera.
14.6.2010 Poslední dny přinesly tolik očekávané novinky ohledně festivalu nezávislé a alternativní hudby Creepy Teepee, jehož druhý ročník se uskuteční od 15. do 18. července na nádvoří Jezuitské koleje v Kutné Hoře.
5.4.2010 Po loňské premiéře s Final Fantasy, Billem Calahanem, Casiotone for the Painfully Alone, HEALTH, Crystal Stilts nebo Handsome Furs se o slovo opět hlásí festival Creepy Tepee. Oproti debutnímu ročníku se program soustředí namísto šesti jen do čtyř dnů a navíc vypukne už o několik týdnů dříve.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.