Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: 65DAYSOFSTATIC

8.8.2014 OFF Festival je droga a Artur Rojek nejoblíbenějším dealerem. S chirurgickou přesností dvanáctiměsíčního intervalu totiž pravidelně rozdává intenzivní a inspirativní třídenní narkotikum, z něhož člověk žije celý další rok.
25.2.2014 Susedné Poľsko je stále častým cieľom festivalových návštevníkov. Niet sa čomu diviť, okrem Open'eru, ktorý bol v uplynulých rokoch dvakrát zvolený za najlepší európsky festival, ponúka Poľsko aj Off Festival, Orange Warsaw Festival alebo komorný Halfway Festival.
5.12.2013 Toto oficiální video je vlastně počítačovým programem. Algoritmus s předem definovanými vlastnostmi reaguje na hudbu. Animace se generuje sama. Působivé. Stejně jako skladba samotná, která pochází z výborného letošního alba Wild Light a která dobře zachycuje, o čem celé album je.
18.10.2013 Paul Wolinski říká, že hudba dospěla do fáze naplnění a že jedna z posledních možností jejího posunu spočívá v ohlédnutí se zpět. Je pozoruhodné slyšet tyto věty právě od člena 65daysofstatic, tedy kapely, která je známá tím, jak se neustále, a to nejen na koncertech, řítí kupředu.
10.10.2013 Šestá studiová nahrávka Wild Light Britů 65daysofstatic je už pár dní na světě, a tak přišel čas seznámit se s novinkou i naživo. Nejen nové skladby, ale i osvedčené hity přivezla kapela premiérově také do Brna.
9.10.2013 Fotogalerie z brněnské zastávky britských postrockerů 65dos. Na Flédě zahráli se Sleep Makes Waves, s nimiž poté v rámci turné zamířili také do pražské Roxy.
6.10.2013 Pomalu se blíží dvě koncertní zástavky anglických post-rockerů 65daysofstatic v České republice. Proč si tedy nezkrátit čekání na tuto událost, ať už se chystáte do Prahy nebo Brna, připomenutím zřejmě nějvětšího hitu této kapely?
30.9.2013 Spolu s Explosions in the Sky alebo Mogwai sú považovaní za hlavných nositeľov prevažne inštrumentálneho žánru post-rock. Napriek tomu sa od neho odklonili už pred rokmi a začali koketovať s elektronikou i priamočiarejším poňatím skladieb. 65daysofstatic sa už o pár dní vrátia do Česka.
16.8.2013 Čtyřčlenný takřka orchestr chystá novou desku. V rámci její propagce zavítá opět do Prahy a nově také do Brna. Série enfilade přivítá anglickou čtyřku v týdnu, kdy bude hostit i další hvězdu předznamenávající slibný start sezóny - Emiku.
21.6.2013 Málokterá kapela dokáže instrumentální hudbou strhnout tolik pozornosti. Jsou to třeba skotští Mogwai nebo 65daysofstatic z Sheffieldu. Právě druhá zmíněná britská čtveřice chystá na září nové album, které představí v rámci turné také v České republice.

1-10 (25) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.