Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

TAKE THAT: The Ultimate Tour (DVD)

31.1.2007 | Autor: Ladislav ŘehounekUniversal (107 min.)
DVD z comebackového turné Take That by mohlo být dobrým instruktážním filmem pro třetiřadé české producenty. Ti by pak možná pochopili, že profesionalita se neskrývá v playbackových vystupováních po hypermarketech. Ano, toto DVD s odstupem času demonstruje kýčovitost boybandů od A do Z (kdyby to viděl Robbie Williams, možná by se dneska smíchy popadal za břicho), ale zároveň ukazuje symbiózu patetičnosti s profesionalitou. Staré fláky dostaly s živou kapelou zcela odlišný a celkem slušivý britpopový kabát, vše bylo propracováno do posledního detailu. Atmosféru poloviny zaznamenaného koncertu evidentně brzdilo snad jen denní světlo.
Plusem samotného DVD je pak i možnost shlédnutí buď jak vystoupení, tak i koncertu s prostřihy do backstage. Jen škoda té mizerné kvality zákulisních nahrávek.
Těžko už ale pánům někdo sežere, že poskakovat ve třiceti po pódiu na kýčovitou choreografii bylo jejich snem. A hlavně, když už součástí reunionu bylo kromě comebackového turné i nové album, nezazněla zde jediná novinka.

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/TAKE-THAT-The-Ultimate-Tour-DVD~31~leden~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.