Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní
nakupuj
 

TAKE THAT: Beautiful World

31.1.2007 | Autor: Ladislav ŘehounekUniversal (43:06)
Upřímně řečeno, když jsem poprvé slyšel pilotní singl Patience z nové desky Take That, přemýšlel jsem nad tím, která z britských kytarovek jej tak asi může mít ve svém repertoáru. A oni to přitom byli někdejší lamači nevinných dívčích srdíček. Jo, kytary letí a pánové se tomu při svém comebacku přizpůsobují. O nějaké osobitosti nemůže být řeč, jde o pouhé okoukání trendu. Po hudební stránce se ale pánové v rámci trendu celkem vyšvihli a za přispění Johna Shankse připravili autorskou desku plnou solidních popových melodií s hitovým potenciálem. Má to ale samozřejmě háček, který spočívá v patetických textech. Ty byste uvěřili teenagerovi, ne však třicátníkovi. Tedy samozřejmě pokud byste netušili nic o jeho přecitlivělosti. Ne, není na ní nic špatného, ale toto je zkrátka hra.
Celkové hodnocení? Za vypočítavý návrat, sázku na jistotu a texty by si pánové zasloužili jeden bod, za konečný výsledek - profesionálně zpracovaný produkt, dejme těch pět. Když uděláme průměr, jsme na trojce...

Zlatý hřeb: Shine, I’d Wait For Life, Yooden Boat
Zní to jako: boyband goes to britpop

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/TAKE-THAT-Beautiful-World~31~leden~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.