Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

Monkey Business - Happiness of Postmodern Age

10.6.2013 | Autor: Ivan IvanovSupraphon (60:13)
Monkey Business špatnou desku nenatočí. Hrají dobře, neschází jim hravost, lascivnost a rouhání. Zvou si zajímavé hosty, snaží se mít určitá poselství, která se prolínají od obalu desky až k textům. Roman Holý dokáže ve studiu s počítači vskutku kouzla a ani novinka v tomto směru není výjimkou. Na rozdíl od vynikajících koncertů se jim však dlouhodobě nedaří natočit desku stoprocentně dobrou.

Zůstávají vždy kousek pod vrcholem. Po prvním poslechu Happiness Of Postmodern Age jsem si již broukal refrén Your Girl Looked Like Bill Ward on the Cover of Sabotage, při dalším jsem se těšil na Heartburn a Diamonds and Rust (z dílny Joan Baez a s její účastí). Bavil jsem se rapováním PSH v Rockin' At The Loobby Bar a textem, který byl zřejmě inspirován společným turné obou kapel.

Zbytek skladeb uchu lahodil, ale v hlavě mi i po několikátém poslechu neutkvělo nic. Těším se na nejbližší koncert, třeba nový materiál dosáhne naživo jiných dimenzí.

Zlatý hřeb: Your Girl Looked Like Bill Ward on the Cover of Sabotage
Zní to jako: lepší průměr z dosavadních desek MB

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/Monkey-Business-Happiness-of-Postmodern-Age~10~cerven~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.