Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

Dymytry - Homodlak

5.6.2014 | Autor: Mikuláš DohnalAlfedus Music (52:03)
Opravdu je nám třeba takřka věrného revivalu stále ještě funkčního Arakainu, který nadto shodou okolností zrovna vydal rovněž nové album? Neřekl bych, ale pražští Dymytry jsou zjevně jiného názoru. Už v úvodní skladbě Plameňáci se na pokrevně spřízněné bigbítové nestory odkazuje takřka vším. Melodikou, riffy, brichtovsky laděným zpěvem i chlapácky natuplým textem o chrabrých hasičích.

Nebo že by snad humor? Těžko říct, ale velmi nízká úroveň slovní náplně je vlastní takřka všem položkám. Lord Baskerville? Podle Doylea přece Sir Henry rozhodně po krvi nelačnil. Vrcholem je sociální kritika Zlatí hoši, která skutečně jako kdyby vypadla z nějakého sólového alba Aleše Brichty, případně ze zpěvníku navrátivšího se krále Křížka Ladislava. Hudebně plus minus arakainovsko-kabátovské hard & heavy, kterému se skupina pomocí masek snaží nasadit punc modernity.

Zlatý hřeb: ehm...
Zní to jako: Arakain, Škwor

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/Dymytry-Homodlak~05~cerven~2014/

Komentáře

celkový počet: 2

petr  vzkaz
stýv  Re: vzkaz

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.