Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

Chinaski - 20 let v síti - Best of

2.12.2013 | Autor: Lukáš NevolaUniversal Music (77:30 + 75:42)
Chinaski bilancují a ještě před únorovým velkým výročním koncertem nachystali (dekádu po předchozí jubilejní bestofce Premium) důkladně „nabušený“ dvojdiskový výběr. Pečlivost a ucelenost je jasným kladem kolekce, nechybí žádná z osvědčených rádiových tutovek - a že jich je.

Dramaturgie je vyvážená a všechna období z historie dostávají adekvátní prostor, včetně dvou novinek. V nemalé míře dochází i na „zlobivější“ popěvky z dřevních dob. Tuto rozjívenější i pozdější uhlazeně líbivou tvář kapely ale spojuje typický rukopis Chinaski - skladby mají jasný melodický nápad, silný ústřední slogan a často i nějakou muzikantsky zajímavou libůstku, prostě nějaký ten háček na posluchače. Někdo by sice možná uvítal raději plynulé, chronologické řazení, ale u podobných výběrů jsou prakticky jen dvě možnosti, buď je chronologicky pojmout, anebo ne - takže věřme, že kapela měla dobrý důvod zvolit tento „volnější“ model...

Zlatý hřeb: Dlouhej kouř, 1970, 1. signální, Stejně jako já...
Zní to jako: úhledně poskládaná vizitka jedné z nejplodnějších kapel domácího pop rocku

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/Chinaski-20-let-v-siti-Best-of~02~prosinec~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.