Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

Bring Me The Horizon - Sempiternal

7.6.2013 | Autor: Michal HusákSony Music (44:10)
Angličtí mladíci Bring Me the Horizon si v posledních letech rychle získali silnou podporu mezi fanoušky žhavých trendů tvrdého rocku. Obecně ale přijetí kapely rozhodně nebylo jednoznačné – tábor odpůrců (především z řad lidí, kteří už mají trochu víc naposloucháno) poukazoval na nepůvodnost, stylová klišé a pozérství. Kvintetu se ale nedá upřít, že dokáže překvapit. Zejména hlas frontmana Olivera se výrazně vyvíjí a s aktuální deskou Sempiternal je to proměna dosud nejradikálnější.

Novinka je zřetelně přístupnější a kapela dříve často spojovaná s nálepkou deathcore dnes připomíná něco jako přiostřené Linkin Park. Současní BMTH sázejí na pronikavě melodické refrény, epické emo(ce) a elektroniku. Je to však nutně špatné? Zklamat ortodoxnější část fanoušků je vždycky citlivá věc, ale celkově se zdá, že tahle špičkově vyprodukovaná, a vlastně i písničkově vcelku nápaditá deska bude pro Bring Me the Horizon jasným krokem nahoru.

Zlatý hřeb: The House of Wolves
Zní to jako: metalcore načichlý rockovým mainstreamem

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/Bring-Me-The-Horizon-Sempiternal~07~cerven~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.