Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníZrní pouští pár skladeb ze svého nového alba Následuj kojota

4.9.2014 | Autor: Libor Galia | sekce: novinky
Průvodcem třetího alba bude Kojot, neslo se na začátku prázdnin od Kladna. Na kraji klubové sezóny je jasněji, třetí zářez Zrní ponese název Následuj kojota a pár cest už je k poslechu níže.

Svět naší nový desky je temnější, více hlubinnej. Celý album propojuje téma průchodu mezi realitou a jiným světem, ve snách, někde v hloubce, v zákoutí mozku, v dávnu, v tichu všeho řevu a hnusu. Průchody potoky i skulinami, mezi paneláky, mlhou. Mezi realitou a jiným stavem vědomí,“ rozjímal nad tématy nových písní Unger pro iDnes.cz.

Kapela dle zpěvákových slov tentokrát více experimentovala a intezivně zkoušela, což pro Zrní přineslo typicky velké množství další tvorby, která se na album nedostala a které se snad dočkají fanoušci alespoň živě. Od 19. září mají Zrní za cíl poctít velkou část mapy České republiky, turné přitom potrvá až do Vánoc.

Následuj kojota vyjde již 12. září.

VIDEO: Zrní – Království


Zrní - Lazar
Zrní - Třesk
Zrní - Edárik a Pádik
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Zrni-pousti-par-skladeb-ze-sveho-noveho-alba-Nasleduj-kojota~04~zari~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.