Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníWorkshop pro baskytaristy 7. května v Jamm clubu

10.4.2017 | Autor: redakce Muzikus | sekce: novinky
Pokud prahneš po hraní na basu jako Sokrates po vědění, tak jsi na správném místě. V tomto novém workshopu se dozvíš, co jsou základní a naprosto zásadní dovednosti pro moderního baskytaristu. Cvičení je cesta k hudbě a být lepším hudebníkem znamená být i lepším baskytaristou. Na celodenním workshopu probereme čtyři zásadní kroky, které co nejefektivněji povedou k tvému cíli – hrát skvěle na basu.

Program:
Rytmus – jak používat metronom, jak se naučit vnímat rytmickou stránku hudby, náslech a praxe rytmických patternů
Melodie – práce s tónem, jednoduchá metoda pro tvorbu melodických frází, struktura melodické basové linky, základy improvizace
Technika – přehled soudobých hráčských technik (prsty – všechny techniky hraní od klasické kombinace ukazováčku s prostředníkem až po moderní styly uplatňované hráči jako jsou Hadrien Feraud či Matthew Garrison, slap – vše od Wootena a spol., trsátko, palm muting, strumming, taping)
Motivace – jak si zachovat motivaci pro pravidelné cvičení, efektivní metody a časový plán, soustředění se na podstatné věci, práce v kapele, ve studiu, na koncertech

WORKSHOP
Marek Bero
http://marekbero.co.uk/
Baskytarová posilovna – 4 zásadní kroky

7. května 2017
10:00 -18:00
v Jamm club, Pod kaštany 183/3
160 00 Praha 6
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Workshop-pro-baskytaristy-7-kvetna-v-Jamm-clubu~10~duben~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.