Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní

ostatníV Akropoli zahrají norský objev Einar Stray a vracející se Bratři Orffové

16.2.2012 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky
Krnovská formace Bratři Orffové se po letech vrátí na koncertní podium. Stane se tak 29. února v Paláci Akropolis v rámci série EuroConnections, kde zahrají před norským zpěvákem a pianistou Einarem Strayem.  

Bratři Orffové debutovali v roce 2005 albem Bingriwingri a nadchli s ním laickou i odbornou kritiku. Na jeho řádného nástupce však čekají fanoušci marně a musejí vzít zavděk bokovkou několika členů kapely pod názvem Poslední výstřel. Na EuroConnections se skupina představí v sedmičlenném složení a měla by představit také zcela nový materiál. Teprve před pár dny zveřejnili první ochutnávku s názvem Vymazán, kterou si můžete poslechnout níže.  Hlavní hvězdou večera bude jednadvacetiletý norský zpěvák a klavírista Einar Stray s doprovodnou skupinou, který představí první studiové album i doposud vydanou dvojici EP. Na albu Chiaroscuro, které vyšlo před rokem, umně míchá křehké písničkářství a klasické atributy post-rocku, čímž si vysloužil přirovnání k Sigur Rós, Sufjanovi Stevensovi nebo Godspeed You! Black Emperor.

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro a Paláci Akropolis.

Einar Stray + Bratři Orffové, Praha – Palác Akropolis, 29. 2. 12
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/V-Akropoli-zahraji-norsky-objev-Einar-Stray-a-vracejici-se-Bratri-Orffove~16~unor~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.