Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníSvaz autorů a interpretů (SAI) vás zve na svůj 28. sněm

11.9.2017 | sekce: novinky
Svaz autorů a interpretů (SAI) je profesní organizace muzikantů, která se zabývá prostředím, ve kterém aktivní hudebníci tvoří a podnikají. Na různých úrovních - od pořadatelů přes kolektivní správce až po Ministerstvo kultury ČR – vyjednává a připomínkuje mantinely hudebního průmyslu v celé jeho šíři. Nyní vás tento občanský spolek zve na svůj 28. sněm.

28. řádný sněm SAI se bude konat v pondělí 18. 9. 2017 od 15.00 v hudebním klubu v Music City (Ocelářská 937/39, Praha 9). Kromě obvyklých témat jako jsou zpráva o činnosti sdružení nebo program činnosti na další rok, představíme i témata, která se dotýkají aktivních muzikantů těsněji – jak se dostat do vysílání ČRo a jak SAI spolupracuje s právě s ČRo nebo ČT, jakým způsobem se dostat na velké festivaly díky SAI. Dalším tématem bude aktuální situace v OSA a Intergram. Jak probíhá vyúčtování, v čem se zlepšilo fungování těchto organizací a kde by naopak měly přidat.
Více se o Svazu autorů a interpretů (SAI) dozvíte na www.sai.cz nebo na facebooku www.facebook.com/SvazAutoruaInterpretu.
Sněm členů a příznivců SAI se bude konat v pondělí 18. 9. 2017 od 15.00 v hudebním klubu v Music City (Ocelářská 937/39, Praha 9). Rada SAI se těším na vaši účast a vaše podněty pro další činnost.  
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Svaz-autoru-a-interpretu-SAI-vas-zve-na-svuj-28-snem~11~zari~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.