Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní

ostatníSpolu s Kosheen v Praze zahrají The Vincent Black Shadow

31.1.2007 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Cosi mezi No Doubt, Garbage, Blondie a Guano Apes – tak nějak by mohl znít stručný popis kapely The Vincent Black Shadow z kanadského Vancouveru. Zanedloho ji čeká společné turné s britskými Kosheen a v jeho rámci bude k vidění 22. dubna v pražském klubu Roxy.

Pokud vám název The Vincent Black Shadow něčím navozuje svět motorek, tak je vaše intuice správná. Členové kapely jsou motorkáři nejen tělem, jemuž propůjčili drsňáckou image, ale zřejmě i duší, když jméno své kapely odvodili od názvu legendární motorky, samozřejmě s přidaným „The“ na začátek.

Rocková čtveřice tvořená charismatickou zpěvačkou Casandrou Ford a trojicí bratří Kirkhamových, kteří byli odkojeni klasickou hudbou, neboť jejich otec byl členem Vancouverského symfonického orchestru, má na kontě zatím jen jediné album, ale díky němu se nyní jejich fanouškovská základna začíná silně rozrůstat.
Deska nesoucí název Fears In The Water vyšla loni v červenci a ukázky z ní si můžete poslechnout prostřednictvím MySpace, kde se o kapele zároveň dozvíte více.

Předprodej vstupenek na pražský koncert Kosheen a The Vincent Black Shadow byla zahájena v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za cenu 690 Kč.

Kosheen + The Vincent Black Shadow, Praha – Roxy, 22. 4. 07
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Spolu-s-Kosheen-v-Praze-zahraji-The-Vincent-Black-Shadow~31~leden~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.