Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníSkutečná Liga 2016 má své vítěze

20.12.2016 | Autor: PR | sekce: novinky
O výsledcích SL2016 rozhodovala naše odborná porota, která se skládá z Lukáše Fouska, Bohumila Zatloukala, Vladimíra Zatloukala, Ladislava Jakla, Jiřího Pilaře, Jamajky Koblicové, Petra Korála, Martina Polonyie, Zdeňka Hnyka a významného hosta, který do finálové poroty dorazil až ze Spojených Států Neila Turbina bývalého člena skupiny Anthrax. Nakonec se porota rozhodla následovně:

1. Místo
IDIO&IDIO (88,75b.)

2. Místo
COX&VOX (86,75b.)

3. Místo
BLACK MERCURY (84,25b.)

4. Místo
SABINA LUDÁNYIOVÁ (81,5b.)

5. Místo
DMG&THE FUNKY TERRORIST (70,25b.)

Tímto všem finálovým a zúčastněným kapelám gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů na hudební scéně. Největší gratulace ovšem patří kapele Idio&Idio , která se dostala přes celou soutěž až do úplného finále na 1. místo. Velice se těšíme na budoucí spolupráci se všemi finalisty.
Každým rokem pořádáme i předávání cen Music Talent Awards a ani 12. ročník nebyl výjimkou. Opět všem výhercům i nominovaným gratulujeme.

MTA 2016
Muzikant roku: Pavel Bek (Charlotta)
Zpěvák roku: Jimy Cox (Cox&Vox)
Zpěvačka roku: Sabina Ludányiová
Kytara roku: Jan Lichtenberg (The Myne)
Image roku: Black Mercury
Osobnost roku: Jamajka Koblicová

Všem kapelám, partnerům, porotcům a přátelům Skutečné Ligy mnohokrát děkujeme za fantastický 12. Ročník soutěže a budeme se na vás opět těšit v příštím roce.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Skutecna-Liga-2016-ma-sve-viteze~20~prosinec~2016/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.