Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníŠance Muzikus 2019 zná své finalisty

20.5.2019 | Autor: PR | sekce: novinky
Jubilejní desátý ročník soutěže kapel Šance Muzikus 2019 již zná své finalisty. Z 239 přihlášených souborů a jednotlivců postoupilo do živého finále, které proběhne ve středu 22. května v pražském Music City klubu, deset souborů ze všech koutů republiky. Jsou to:

Echonaut (Vysoké Mýto)
Tcheichan band (Jičín)
Funky Chicken (Brno)
Náhodný Výběr (Soběslav)
Vivian (Broumov)
Idio&Idio (Ústí nad Labem)
Kohout plaší smrt (liberec)
Pamflet (Praha)
Adys (Klatovy)
ŠouflŠou (Čelákovice)

Tyto soubory se budou ucházet o více jak 35 hracích časů na festivalech jako Rock for People, Sázavafest, OAMF Přeštěnice, Festiwall, Černá OAF, Okole Třeboně, turné po scénách v Děčíně, Teplicích a Ústí nad Labem a dalších. Vybírat bude jedenáctičlenná odborná porota, ve které jsou zastoupeni i dramaturgové a promotéři uvedených akcí. Stejná porota, rozšířená o poradní hlasy loňských finalistů a fanoušků kapel vybírala postupující z nahrávek na webu soutěže https://sance.muzikus.cz , kde jedinou podmínkou je zpívání v českém, nebo slovenském jazyce.
Živé finále formou "showcase" začíná v 16:30 a každý interpret má na svou přípravu, hraní a opuštění pódia 30 minut. Poslední vystoupení tedy končí ve 21:30 a chvíli poté budou oznámeny výsledky klání. Vstupné je zdarma a jistě se, stejně jako v minulých letech, přijdou podívat i promotéři dalších festivalů a akcí, aby si na svá pódia vybrali výborné kapely různých žánrů které mají potenciál stát se velmi žádanými jak pořadateli tak obecenstvem.
Soutěž již tradičně pořádá nakladatelství Muzikus ve spolupráci se Svazem autorů a interpretů (neplést si s OSA).
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Sance-Muzikus-2019-zna-sve-finalisty~20~kveten~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.