Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníRage Against The Machine pod dohledem

16.11.2001 | Autor: Ondřej Váša | sekce: novinky
Rage Against The Machine zrušili bulletin board na www.ratm.com, protože společnost, která jej provozovala, byla údajně několikrát
vyzvána tajnou službou, aby stránku 'nebezpečnou' vzhledem k nedávným teroristickým útokům zrušila. Společnost rovněž oznámila, že se bude snažit vše uvést do normálního chodu, jak jen to bude možné. Kytarista Tom Morello k tomu podotknul: "Naše nejhlubší soustrast a kondolence jdou na adresu rodin těch, kdo zahynuli při úterním útoku. Ztráta nevinných životů je prostě hrozná a naše myšlenky se obírají právě těmi z vás, kteří možná přišli o přátele či příbuzné. Bolest zakoušená celým státem ozřejmuje poučení z úterních událostí: maření nevinných životů devastuje společnost... V úterý byli postiženými Američané. Ale hrozné scény, které jsme viděli v televizi, jsou v jiných částech světa běžné. A takové násilí často provozovala i naše země. Měli bychom se společně postavit proti tomuto typu násilí ve všech jeho podobách. Kdekoliv se stane, ať už ve jménu náboženského fanatismu anebo ve jménu naší domácí vládnoucí elity."

Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Rage-Against-The-Machine-pod-dohledem~16~listopad~2001/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.