Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníPrvní laureáti cen Vinyla: B4, Fiordmoss a festival Creepy Teepee

11.3.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Hudební ceny v Česku zažívají renesanci. Několik týdnů poté, co byl vyhlášen vítěz ocenění Apollo, jsou známi rovněž vítězové cen Vinyla. Obě ocenění byla letos vyhlášena premiérově. Shodně se také staví do opozice vůči tradičním Andělům, jenž byli uděleni ve čtvrtek.

Vinyla byla uděleny ve třech kategoriích. Albem roku bylo zvoleno Didaktik Nation Legendary Rock skupiny B4, objevem roku kapela Fiordomoss a počinem roku festival Creepy Teepee.

„Oceněním pro vítěze se stal vinyl, který vyšel v limitované edici 100 kusů a obsahuje po jednom hudebním tracku od všech nominovaných. Obal pojednal výtvarník Josef Bolf a kusy určené jako ocenění navíc autorsky dotvořil a signoval,“ uvádí organizátoři Vinyly. „Snažili jsme se vymyslet ocenění, které má nějaký smysl a význam i po odeznění potlesku – nejen pro nominované, ale i pro fanoušky hudby.“
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Prvni-laureati-cen-Vinyla-B4-Fiordmoss-a-festival-Creepy-Teepee~11~brezen~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.