Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníPřijíždějí Soulfly: Kromě Metalfestu zahrají ještě v Ostravě, zrušeno je Brno

7.6.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Soulfly, brazilsko-americká sestava v čele Maxem Cavalerou představující fúzi thrash-metalu, hardcore a latina, o víkendu přijede do Česka. Kromě nedělního headline slotu na plzeňském Metalfestu měli naplánována i dvě samostatná vystoupení.

Prvního z nich, ohlášeného na zítřejší večer do brněnského klubu Fléda, se ale fanoušci nedočkají – je zrušeno. Beze změn má proběhnout sobotní koncert v ostravském klubu Garage.

Důvod zrušení brněnského koncertu podle vyjádření pořadatelů visí na „závažné poruše na tourbusu kapely a prodlení se zajištěním nového“. Držitelé vstupenek na brněnský koncert s nimi mohou vyrazit do Ostravy, kde budou do klubu vpuštěni, nebo je počínaje příštím týdnem mohou vrátit v místě zakoupení.

Soulfly v Česku:

08/6 Brno, Fléda
09/6 Ostrava, Garage
10/6 Plzeň, amfiteátr Lochotín (Metalfest Open Air)
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Prijizdeji-Soulfly-Krome-Metalfestu-zahraji-jeste-v-Ostrave-zruseno-je-Brno~07~cerven~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.