Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníPražské Eliminace pro festival Przystanek Woodstock

23.3.2017 | Autor: PR | sekce: novinky
Nadace Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy, organizátor polského festivalu Przystanek Woodstock spolu s pražskou agenturou MusicMap.TV pořádají již 9. dubna Eliminace festivalu Przystanek Woodstock pro rok 2017. Vše se odehraje v pražském Lucerna Music Baru, kde se před objektivy, diváky a hlavně před porotu postaví kapely ze střední Evropy, aby svým hudebním výkonem ohromily veškeré osazenstvo.

Umělci z Česka, Slovenska a Maďarska, tak jak loni, i teď zabojují na klubové scéně o možnost zahrát si na polském Woodstocku. Vše co kapely musely udělat  k přihlášení do 1. kola soutěže bylo, že odeslaly svá CD s vlastní tvorbou do centrály MusicMap.TV.

Celkově se v roce 2016 do Eliminací v Praze přihlásilo 76 hudebních skupin a v letošním roce to bylo 131. V minulém roce si účast na Woodstocku v pražských Eliminacích vybojovaly kapely Denoi /CZ/, BarBar Punk /CZ/ a Bod Omylu ze Slovenska. Nyní se v jejich stopách pokusí držet kapely Idio & Idio (vítězové SL2016), Cox & Vox (finalisté SL 2016), Czech it, Projekt Parabelum, Pearly Seconds, Fish Face, Hanta, kapela Edgar ze Slovenska a maďarští Leader Kills. O skvělou podívanou během eliminací se postarají rodáci z Prahy kapela The Snuff, která si na vlastní kůži zažila atmosféru hlavní stage na Przystanku Woodstock 2016 a pětičlenná metalcorová kapela ze Švédska The Unguided, která do Lucerny přinese trochu drsné severské atmosféry.

Open Air festival Przystanek Woodstock je bezplatný. Návštěvníci festivalu si můžou rozložit svoje stany, či vzít sebou vlastní jídlo i pití. Festival s hlavními myšlenkami „Dělejte co chcete“ a „Hrajeme do konce světa a o jeden den navíc“ byl International Industry of Music Awards vyhlášen za nejhezčí festival na světe. Jeho hlavní organizátor Jurek Owsiak byl v roce 2015 v Los Angeles vyhlášen za nejlepšího promotéra světa.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Prazske-Eliminace-pro-festival-Przystanek-Woodstock~23~brezen~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.