Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní

ostatníPodzim se Stimul festivalem: Shearwater, DJ Shadow a Flying Lotus

13.9.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
„Tři dny, tři žánrové polohy Radia Wave, tři pražské kluby svou dramaturgií blízké této speciální stanici Českého rozhlasu,“ tak organizátoři charakterizují chystaný listopadový program pražského klubového Stimul festivalu. Hlavními tahouny jednotlivých večerů budou Shearwater, DJ Shadow a Flying Lotus.

Úvodní večer proběhne 6. listopadu v  Lucerna Music Baru a  vystoupí na něm američtí folk-rockeři Shearwater. Do Česka se vrátí po své dubnové premiéře, kterou si odbyli v Olomouci, a také tentokrát zde představí své aktuální album Animal Joy, které vyšlo v únoru. Jako předskokanka vystoupí rovněž americká písničkářka Jesca Hoop.

Hned o den později se dění přesune do Divadla Archa, které bylo dosud pro Stimul domovskou scénou. Večeru bude vévodit výrazná osobnost taneční hudby 90. let DJ Shadow, jehož podpoří vedle domácích B4 i hosté z Japonska: zpěvák Damo Suzuki, známý třeba z nahrávek německých kraut-rockerů Can, a psychedelici Acid Mothers Temple & The Melting Paraiso UFO.

Vše vyvrcholí 14. listopadu v MeetFactory s českou premiérou amerického producenta a –slovy porařatelů – „beatového vizionáře“ Flying Lotuse. Podporou mu bude jednočlenný electro-funkový projekt Thundercat.

Vstupenky budou v prodeji od zítřka prostřednictvím sítí Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal. Za Shearwater zaplatíte 290 Kč (příp. 390 Kč na místě), za DJe Shadowa a Flying Lotuse 490 Kč (resp. 590 Kč na místě).

Radio Wave Stimul Festival:

06/11 Shearwater, Lucerna Music Bar
07/11 DJ Shadow, Divadlo Archa
14/11 Flying Lotus, MeetFactory
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Podzim-se-Stimul-festivalem-Shearwater-DJ-Shadow-a-Flying-Lotus~13~zari~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.