Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníOceán se vrací jako New Ocean, Petra Muka nahradí Jitka Charvátová ze Skyline

31.10.2008 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Skupina Oceán, která byla na přelomu 80. a 90. let českou odpovědí na západní novovlné kapely, se patnáct let po svém rozpadu vrací na hudební scénu. Informaci včera potvrdil její ústřední člen Honza Vozáry.

Až na zpěváka Petra Muka, který se comebacku neúčastní, bude skupina vystupovat v původní sestavě. Přesto se ale rozhodla změnit název na New Ocean.

Za mikrofon se postaví zpěvačka Jitka Charvátová, která byla donedávna spjata především se skupinou Skyline, z níž letos v červnu odešla. Nyní se vedle Oceánu souběžně věnuje také přípravám své sólové desky, která by se měla pohybovat na pomezí popu a taneční hudby a na světě by se měla objevit na jaře nebo v létě příštího roku.

Ženský vokál New Ocean podle Vozáryho zvolili záměrně, aby nedocházelo ke srovnávání s Petrem Mukem. Jméno Charvátové, která s ním již v minulosti působila ve skupině Fiction, pak mělo být prvním, které padlo.

Koncertní premiéru skupina plánuje na jaro, kdy by vedle svých starších skladeb chtěla představit i několik novinek. V létě by si pak ráda zahrála na hudebních festivalech.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Ocean-se-vraci-jako-New-Ocean-Petra-Muka-nahradi-Jitka-Charvatova-ze-Skyline~31~rijen~2008/

Komentáře

celkový počet: 12

Katka  Bohužel
Filip  Re: Bohužel
Katka  Re: Re: Bohužel
Filip  Re: Bohužel
Katka  Re: Re: Bohužel
Filip  Re: Bohužel
Katka  Držím pěsti
Nadkachna  Re: Držím pěsti
Filip  Re: Držím pěsti
Katka  Pro Filípka
zuzana  not very wise decision
Zdenek Kolařík  Oceán se vrací jako New Oceán

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.