Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníNewyorské hip-hopové duo Mobb Deep vystoupí v Retru

18.11.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Legendární Queensbridgské duo Havoc a Prodigy alias Mobb Deep se představí 10. prosince v Retro Music Hall na pražských Vinohradech.

Mobb Deep se na hip-hopové scéně pohybují zhruba patnáct let. Začínali už v době svých studií na manhattanské střední škole, tehdy ještě pod názvem Poetical Prophets, načež si jich všiml label 4th & Broadway Records, který dvojici nabídl spolupráci. V roce 1993 tak Mobb Deep vydali debutové album Juvenile Hell, díky kterému se jim otevřely další možnosti.
Ve svém žánru bylo zřejmě nejvíce ceněno následné album The Infamous; další dvě desky pak byly úspěšné především komerčně - Hell On Earth se vyšplhalo na šestou příčku Billboardchart a Murda Muzik dokonce přesáhlo milionový prodej.

Letos se dvojka upsala 50 Centovo labelu a po dvouleté pauze u něj vydala album Blood Money. Tuto novinku, stejně jako v současnosti vycházející retrospektivní kompilaci Life Of The Infamous : The Best Of Mobb Deep, nyní propagují na turné, v jehož rámci se v Praze zastaví.

Předprodej vstupenek zajišťuje síť Ticketpro.

Mobb Deep, Praha – Retro Music Hall, 10. prosinec 06
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Newyorske-hiphopove-duo-Mobb-Deep-vystoupi-v-Retru~18~listopad~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.